2726

پروفایل چی بزارم دوست سابقم حرصش بگیره 😑😑😐😐😐😐یا چیکار کنم خیلی بد شده فکر کرده کی هستش 

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن

سایت خرابه وگرنه برات میزاشتم

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوست سابقت دختره؟یه عکس شاد ی

که یه دختر میخنده و جذابه 

اگه‌پسره یه عکس عاشقانه جذااااب دونفره

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
متنه ؟؟؟؟

اره 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
کات کردم صمیمی نیستم ولی قهرم نیسیم  مقلا این یه موردش اینکه بش پیام دادم حال و احوال پرسی بعد ...

آها بزن بلاکش کن بابا وقت نذار واسه اینجور آدمایی🤦‍♀️

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل😆
2706