1989
1955

پروفایل چی بزارم دوست سابقم حرصش بگیره 😑😑😐😐😐😐یا چیکار کنم خیلی بد شده فکر کرده کی هستش 

مخالفی ، توهین کنی فرهنگو شخصیت خانوادگیتو نشون دادی 🙃و مطمعن باش جوابی دریافت نمیکنی چون نمیتونم لولمو بخاطرت بیارم پایین😊

سایت خرابه وگرنه برات میزاشتم

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
سایت خرابه وگرنه برات میزاشتم

متنه ؟؟؟؟

مخالفی ، توهین کنی فرهنگو شخصیت خانوادگیتو نشون دادی 🙃و مطمعن باش جوابی دریافت نمیکنی چون نمیتونم لولمو بخاطرت بیارم پایین😊

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

1983

دوست سابقت دختره؟یه عکس شاد ی

که یه دختر میخنده و جذابه 

اگه‌پسره یه عکس عاشقانه جذااااب دونفره

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
متنه ؟؟؟؟

اره 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
1967
چون عکسش لود نمیشد نوشتم واست😂😂

ن اخه فکر میکنه چ ...وهبه

منظورم اینه ک شادی و خوشحالی چیزی بزارم 

خنثی یا بدون نوشته بزار خودتو ضایع نکن پیش هرکس مه حرص دربیار نه عجزوناله

خداوندا تو را شکر می‌کنم به خاطر تمام نعماتی که به من دادی...😍❤                                                   ‌‌                     
کات کردم صمیمی نیستم ولی قهرم نیسیم  مقلا این یه موردش اینکه بش پیام دادم حال و احوال پرسی بعد ...

آها بزن بلاکش کن بابا وقت نذار واسه اینجور آدمایی🤦‍♀️

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل😆
دوست سابقت دختره؟یه عکس شاد ی که یه دختر میخنده و جذابه  اگه‌پسره یه عکس عاشقانه جذااااب دونف ...

اره دخترا

8
بی تفاوتی بهترین چزوندنه بنظرم

اره باید بی تفاوت بزارم و پروفایل شادی تا بیشتر بسوزن

اتفاقا این موقع ها باید بی خیال و بدون عکس العمل باشی بیشتر طرف میسوزه

گروه طلایی❤تثبیت❤خداروشکر به هدفم ۵1کیلو رسیدم  فکر کن یک روز که از خواب بیدار شدی اندامی که همیشه رویاشو داشتی به دست آوردی  به امید خدای مهربونم و لطف شهید ابراهیم هادی من عروس سال 1400 هستم   
اتفاقا این موقع ها باید بی خیال و بدون عکس العمل باشی بیشتر طرف میسوزه

اره همون بهتر ک اخرش تشکر نوشتم اینطوری میگی سنگینم جواب دادم ب خیالش نبود