2733
2739
عنوان

تلافی کنم یا نه؟(رفیق نامرد)

308 بازدید | 27 پست

با یه دختره دوست بودم بعد از یه مدت بهم گفت با فلانی دوست شم قبول نکردم اخه اونموقع هم تو رابطه بودم هم اون پسره که معرفی کرده بود ادم از خودراضی و دختر باز و مزخرفی بود.

بعد اون انگار نه انگار ما چند ماه رفیق صمیمی بودیم ،انگار دشمن خونیم شده،یکی دیگه از دوستام میگه حتما چیزی بهش میرسیده اگه منو راضی میکرده و حالا که من گفتم نه به ضررش شده وگرنه چرا باید انقدر برخوردش عوض شه

دیروز بعد مدت ها زنگ زده غیرمستقیم بهم فهموند که  قضیه دوست پسرمو که مال قبلنه به پدر مادرم میگه خبر نداشت اون پرونده کلا بسته شده خانوادمم در جریانش بودن

منم هیچی نگفتم و قطع کردم ولی خیلی حرصم گرفت 

شماره باباشو دارم یه پیام بدم چیزایی که راجع بهش میدونمو بگم؟خودم حس میکنم ارزششو نداره ولی خیلی دلم  شکست ما مثلا رفیق بودیم اونوقت باهام اینطور تا کرد    

I don’t want to die..Sometimes wish I’d never been born at all

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

غیر مستقیم چی بهت گف؟

حرفشو دقیق بگو

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

نع تو قرار نیس مث اون باشی 

دیگ ب کتفتم نگیر اونو 

ولی بزار بسوزع از اینکع مث‌اون نیسی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

نه.آخه اگه تو هم مثه اون برخورد کنی چه فرقی با اون داری.ولش کن.فدا سرت.اصن فراموش کن.با فکر بهش و نقشه کشیدن فقط آرامش خودت بهم میریزه.

خدای من...مردم شکر نعمت های تو را میکنن؛اما من،شکر بودنت را؛تو نعمت منی...😍😍😍عزیزان برا سلامتی امام زمان(عج) و خودتون و خودم و همه یه صلوات مهمونمون کن😘
نکن ولی درس شه برات تو روابط احساسی هیچکس نظرندی بزار ملت غلطی ک‌میخان کنن تا ادم شن

استارتر نظر نداده. دوستش نظر داده گفته با فلانی دوست شو استارتر قبول نکرده دوستش ناراحت شده.

"راجع به" رو درست بنویسیم.
نکن ولی درس شه برات تو روابط احساسی هیچکس نظرندی بزار ملت غلطی ک‌میخان کنن تا ادم شن

واقعا تو ظاهر ببینیش اصلا بهش نمیخوره ادم بدی باشه

خیلی اب زیرکاهه

I don’t want to die..Sometimes wish I’d never been born at all
2706