2737
2734
عنوان

خانومای باردار بیان

117 بازدید | 13 پست

سلام من خیلی دوس دارم نی نی داشته باشم مثل شماها .میشه بگین پوزیشن های بارداریتون چطوربوده .یا داروی خاصی مصرف کردین یا.... ممنون میشم راهنمایم کنین

پوزیشن بارداری چیه🤔

دارو هم اسیدفولیک و اهن میخوردم قبلش

متولد۸۲هستی😐

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از ۳ ماه قبل از اقدام شروع کردم به خوردن مولتی ویتامین و اسید فولیک. بعد کیت تخمک گذاری خریدم و مرتب چک کردم تا روز دقیق آزاد شدن تخمک رو پیدا کنم. سعی کن اون روز و روز بعدش رابطه داشته باشی. بعد از رابطه هم حدود نیم ساعت پاها رو بالا نگه داشتم بعد دوش گرفتم. خدا رو شکر ماه اول اقدام نتیجه گرفتم با اینکه ۱۰ سال جلوگیری کرده بودم. امیدوارم شما هم زود باردار بشی. 

2738