2733
2734

سلام بیاین جک های خنده دار یا بیمزه بگین همتون بیاین ها هر کی رم خواستین تگش کنین هرکی نیاد از نمره انضباتش کم می کنم🤓😜😂😂😂

خوشگل ها پست رو لایک کنن😜😂😂😂❤️

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 

حاضر

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🙃🖐

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔

این عنوان از من به سرقت رفته😒

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2738

‌🔴فوری

رئیس جمهور گفت
اگر تا چند روز  آینده تعداد بیماران کرونا کم نشود تمام ارگان ها را تعطیل خواهیم کرد و دولت هزینه تمام مایحتاج ملت را تقبل خواهد کرد حتی اگر به قیمت فروپاشی اقتصاد تمام شود.
در جنگ ها مردم جان خود را برای کشور از دست می‌دهند، حالا وقت آن رسیده که کشور جان خود را برای مردمش از دست بدهد.
البته این‌ها را رئیس جمهور ایتالیا گفته!
درود بر شرفش

‌ ‌🔴فوری رئیس جمهور گفت اگر تا چند روز  آینده تعداد بیماران کرونا کم نشود تمام ارگان ها را ت ...

😂از اولش حدس زدم

چون ما تو خوابمونم همچین چیزی نمیبینیم

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

چن روز پیش تو یه تاپیک این بود 

اگه فضاییا بیان زمین چی میشه؟

المانیا چطور از علمشون استفاده کنیم

روسیا چطوری از اسلحه شون استفاده کنیم 

امریکا چطور نابودشون کنیم

ایرانیا ایا ازدواج با زن فضایی حلال است؟

دقیقا این نبود کم کسری داشت ب  بزرگیتون عفو کنید😆

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
2706