2737
2734
عنوان

مادرشوهرم فرق میزاره

565 بازدید | 41 پست

خیلی ناراحتم ده ساله داریم زندگی میکنیم مادرشوهرم دریع از یک کمک اما برادرشوهرم تازگی ازدواج کرده بهش خونه و معازه داده .از مادرشوهرم و برادرشوهر و جاری کینه ب دل گرفتم از دیدنشون بیزارم .ولی نمیشه ک قطع رفت امد کرد دو سه ماه قهر بودم بازم چند شب پیش مادرشوهرم اکمد خونمون.شوهرمم ازشون دلخوره و مدام اعتراص میکنه ولی فایده ای نداره

وصع مالی ما هم خوب نیست بعد از ده سال با فروش همه چیمون یک خونه خریدیم تو خرخره تو قرضیم .ولی برادرشوهرم حاصر اماده خونه و معازه و ماشین و...اخه این انصافه؟درسته تبعیص پدر مادر؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خیلی سخته خیلییی.ررادرشوهرم تازه ازدواج کرد زنش از راه نرسیده همه جی داره اما من بعد از ده سال زندگی اینجام.مگه خون اونا سرختره؟ادعای نماز و مسجدش هم میشه.وهرم بهش گفت من ناراحتم ازتون راصی نیستم اینهمه فرق میزارین

😥😣😣😣

برا ما عکسش اتفاق افتاده من عروسم کوچکم ولی ب اونا خیلی میرسن و ازشون میترسن،تاپیک هامو بخون همش همینان،دیشبم ک برادرشوهر اشغالم بخاطر چنتا گردو کاری کرد ک دعوا انداخت تو زندگیم!!تاپیکش زدم😐پیرشدم بقران 😔خیلی بد دل و فکز خرابن

برا ما عکسش اتفاق افتاده من عروسم کوچکم ولی ب اونا خیلی میرسن و ازشون میترسن،تاپیک هامو بخون همش همی ...

کتش فرق نزارن بین پسراشون کاااش😥😥😥😥خدا سر عقل بیارتشون

بیخیال برای ماهم همینجوریه همرو میریزه تو دهن پسر بزرگه.. بعدش برای بقیه پسراش یه مقداری برای پسر کوچیکه شوهر من باشع هیچی اصن به روی خودش نمی یاره ..

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2706