2737
2739

هر جا مهمونی بریم حس میکنم شاید با دست کثیف سالاد و خورد کرده یا برنج فلان جور درست کرده☹

حتی ی بار سر سفره اینقدر با اکراه خوردم حالت عوق بهم دس میداد 😐خجالت می کشم طرف بفهمه اصلا نمیدونم چی کنم اکثرا مو و .. تو غذام پیدا میشه😐😐😐

بسکه بهش فک میکنم خیلی بده 

چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره ؟

وااااااااا 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همسایه ی مامانم اینطوره

وسواس داره

یه عمره خونه هیچکس بجز خودش غذا نخورده

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2731

خالم جلو چشمم کلم خورد کرد توی ظرف سالاد بدون اینکه بشوره. ..دائم هم اصرار میکرد که سالاد بخور😐

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

چون انرژی منفی داره هر چی مو تو غذاست جذب میکنی

من استدلالم اینه وقتی پخته میکروبش رفته

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
من همسایه ی مامانم اینطوره وسواس داره یه عمره خونه هیچکس بجز خودش غذا نخورده

وااای خیلی بده  اصلا نمیدونم چی کار بکنم

2738
خالم جلو چشمم کلم خورد کرد توی ظرف سالاد بدون اینکه بشوره. ..دائم هم اصرار میکرد که سالاد بخور😐

شاید قبلا شسته

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
زنداداش من اینجوره خیلی بدم میاد انگار فقط خودش تمیزه بقیه کثیفن😐

ن بحث این نیست کلا یه نوع وسواسه و خیلی بدددده همش دوس داشتم برام مهم نباشه   

شاید قبلا شسته

نه خود کلم رو از توی یخچال درآورد جلو چشم ما خورد کرد توی ظرف...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

منم فقط غذای یه نفرو میتونم بخورم حتی برای مامانمو خوشم نمیاد ☹

البته با بعضی فست فودای بیرونم مشکل ندارم 👍

بچه بودم الرژی داشتم هرجا میرفتم غذا برای من جدا میاوردن الان بااینکه خوب شدم ولی فامیلا نمیدونن هنوز غذا میبریم چون بدم میاد 

🥴🥴🥴