2726
عنوان

ی غلط کردم استرس گرفتم شدید😖😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 1071 بازدید | 51 پست
باشه حتما حالا خداکنه دخیره بشه حذف نکنه هم استرس دارم هم‌واقعا کنجکاوم‌بفهمم‌چطوری میگن بهش ک‌انق ...

منم تگ کن 

ببینم چی گفتن

سلامتی همه فضولا   

The difference between me and others's that I'm not  afraid of anything at all

نکن اینکارو خانم خوب

آخه بفهمی چی گفتن هم نمیتونی به روی خودت بیاری، بیشتر حرص میخوری

ولی حالا که شده، سعی کن طبیعی باشی شک نکنه حداقل

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا گوشیش دست منه ولی چون‌ داشت میرفت پسرم خیلی گریه میکرد گوشی و‌ننیداد بهش اگ چیزی گفت بهونه بیار ...

بگو امروز سمت گوشی نیومدم خبر نداشتم

کار بچست. ریلکس بگو 

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم.
2728

منم تگ کن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
همسر من باشه دعوایی به پامیشه بیاوببین همسرت اگه زیاد حساس نباشه خوبه میفهمی چی میگن ولی کاری از دست ...

الان که چیزی متوجه نشدم چون قطع شده بود ولی ن همون لحظه ب مرور تغییررفتارش و‌میبینم مافامیلیم کیشنن از گذشته ها اشتباهات پدربزرگم سا هرچی دیگه براش تعریف میکنن مثلا یهو تو دعوا ی حرفی میزنع که میفهممخدایاااا چ چرت و‌پرتهایی که بهش نمیگن از10تاحرفشونم9تاش در‌غ میگن 

ی ادمای از خدا نمیترسن و شیطان واقعین 

2706