2737
2734
عنوان

ی غلط کردم استرس گرفتم شدید😖😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 1071 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد از گوشی اینا سردر نمیاره ولی اگ فهمید بهونه بیارم کار بچه بود چون قبلش پسرم کلی جیغ و‌گریه کرد ...

بنداز گردن بچه ات 

ولی خوش نیاد تکرار کنیا 

طفلی گناه داره ممکنه دعواش کنه 

2731

اصلا بفهمه به درک ادم بعضی اوقات از دست بعضیا رد میده نمیدونه از دستشون چیکار کنه .

خانواده پدر منم اینجورین هی دعوا راه میندازن اما منم کم نمیارم هر چی بگن دو برابرشو میگم مامانم نمیتونه جوابشون رو بده

بنداز گردن بچه ات  ولی خوش نیاد تکرار کنیا  طفلی گناه داره ممکنه دعواش کنه

نه ب بچه چیزی نمیگه چون کوچیکه و فکر میکنم دستش خورده چندبار دیگه گوشی چندساعت سایلنت کرده بو و حالت پرواز گذاشته بود متوجه نشده بودیم کارش دیر شد ولی چیزی بهش نمیگه

اصلا بفهمه به درک ادم بعضی اوقات از دست بعضیا رد میده نمیدونه از دستشون چیکار کنه . خانواده پدر منم ...

بخدا انقدر خستم انقدر که اسم خونه پدرشوهذم‌میاد بدنم رعشه میگیره شدید

منم اصلا نمیتونم جواب بدم

ولی اره وقتی که بفهمم چیزی گفتن و غیبت کردن خیلی  حتما ب شوهرم‌میگم 

2738
کلا گوشیش دست منه ولی چون‌ داشت میرفت پسرم خیلی گریه میکرد گوشی و‌ننیداد بهش اگ چیزی گفت بهونه بیار ...

اره همی طور کن. اگه خیلی هم چی گفت الکی به بچه هم یه چی بگو. ولی باید قبلا رو ظبط میزاشتی موقع که دست بچه هس تا بدونه بچه سابقه این کارا داره 

میشه برا حاجتم وعاقبت بخیریم صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد. هر کی این امضا رو دید صلوات مهمونم کنه
بخدا انقدر خستم انقدر که اسم خونه پدرشوهذم‌میاد بدنم رعشه میگیره شدید منم اصلا نمیتونم جواب بدم ول ...

ن این که خیلی هم گوش میکنن مثلا به بابام میگیم فلانی ایجوری گفت رو نداد به ما میگه عب نداره شما خوب باشین یعنی انقد حرص میخورم هااا

میاد اگه قطعش کنه اون قبلی ها ضبط شده دخیره میشن یان میخوام‌بهونه بیارم بچه کرده

اگه قطعشم کنه ذخیره میشه

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
2706