2726
عنوان

عفونت

173 بازدید | 13 پست

سلام خسته نباشید من مدت زیادیه دکتر های مختلف رفتم و ناامید برگشتم و داروهای زیادی به من دادن که مفید نبودن یک ماه پیش به من گفتن برو دکتر گوارش چون سمت چپ معدم و رودم درد های زیادی داشتم دکتر اول خیال کرد که استرسه و روده تحریک پذیر دارم بداز داروها و دیدن برطرف تشدن علائمم ازمایش نوشتن و بدش متوجه شدن هیلیکو باکتری من بیش از اندازس و عفونت خون دارم برام درمان داروی با انتی بیوتیک ها نوشتن برای ۲ هفته الان که مصرف ۲ هفته تمام شده به شدتتت خارش واژن دارم باید چیکار کنم دکتر هم گفتن بعد ۲ ماه دوباره بیا😔😔لطفا راهنمایی کنید 

خارش واژن خیلی سخته ..شورت نپوش تو دستشویی خودتو خشک کن بعد بیا با سشوار باد بگیر قشنگ خشک کن... موقع پریودی هم اصلااا خودتو با آب نشور ..با ادارت خودتو بشور..من خودم اینارو انجام میدم خیلی خوبه برام...

امیدوارم زود خوب بشی عزیزم❤

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
خارش واژن خیلی سخته ..شورت نپوش تو دستشویی خودتو خشک کن بعد بیا با سشوار باد بگیر قشنگ خشک کن... موق ...

چجوری با ادراربشوره وقتی خون بعدادرارمیاداکثرا😳

عاجزانه تمنادارم یه صلوات مهمونم کنی💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عفونت خون یعنی همون آزمایش crpخون؟با این آزمایش متوجه شدی عفونت خون داری؟

بله قبلا هم ازمایش دادم ولی دکترا خیال میکردن کروناس سه دوره داروهای کرونارو مصرف کردم معدمو داغون کردن حالا هم اینطوری شدم 

عفونت بخاطر آنتی بیوتیک 

چون باکتری‌های مفید بدنت هم از بین میرا

و عفونت قارچی میگیری

بری دکتر زنان واسن داروی عفونت قارچی میده

شستشوی ناحیه بیرونی با آب و سرکه سیب، یا آب نمک حالتو بهتر میکنه

پماد ان ان هم واسه رفع خارش خوبه

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
عفونت بخاطر آنتی بیوتیک  چون باکتری‌های مفید بدنت هم از بین میرا و عفونت قارچی میگیری بری دک ...

بله میدونم قبلا هم ازیترومایسین مصرف کردم همینطور شدم 

چون کار مهمی دارم باید برم بیرون خارشش اذیتتم میکنه مرسی از راهنمایتون 

بله میدونم قبلا هم ازیترومایسین مصرف کردم همینطور شدم  چون کار مهمی دارم باید برم بیرون خارشش ...

پماد ان ان فقط ناحیه بیرونی، خارش را کم میکنه

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
چجوری با ادراربشوره وقتی خون بعدادرارمیاداکثرا😳

ببین عزیزم من از خودم درنیاوردم حرفایه روا زاده ست شاید خیلیا قبولش نداشته باشن ولی میشه اینجوری ک گفتم انجام داد بعدشم خونی ک اومد دیگه نشور خودتو پاک کن بیا با سشوار خشک کن خودتو..من از عفونت داشتم روانی میشدم اینارو رعایت کردم واقعا خوب شدم...آب هم میخوایین بشورین باید تو ظرف مسی هفت بار بجوشونین بعد ...چون آب خیلی خیلی میکروب وباکتری داره و دهانه رحم هم ک باز ...😊❤

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
ببین عزیزم من از خودم درنیاوردم حرفایه روا زاده ست شاید خیلیا قبولش نداشته باشن ولی میشه اینجوری ک گ ...

منم حرفتون قبول دارم موقع پریودی نبایدخودمون بشوریم فقط ادار نشنیده بودم من فقط ازبوی بدرنج میبرم میرم دکتربعدیه مدت دوباره بومیدم نه دردی نه سوزش نه خارش هیچی ندارم فقط بومیدم موقع رابطه هم احساس میکنم آمپول فشارزدن به مقعدم فشارمیاداحساس میکنم الانه که بزام

منم حرفتون قبول دارم موقع پریودی نبایدخودمون بشوریم فقط ادار نشنیده بودم من فقط ازبوی بدرنج میبرم می ...

ینی ترشح داری عزیزم ک بو میگیره؟؟زایمان کردی؟؟؟حتما ی دکتر زنان خوب باید توشهرتون بری

تو سایت روا زاده میتونی برو ببین چیزی دستگیرت میشه؟؟

راستی من اصلا شورت نمیپوشم تابستونا ک اصلاااا شورت باعث عفونت و بوی بد میشه

ینی ترشح داری عزیزم ک بو میگیره؟؟زایمان کردی؟؟؟حتما ی دکتر زنان خوب باید توشهرتون بری تو سایت روا ز ...

ترشح خیلی کم که اونم موقع دسشویی رفتم میاد ولی بو 🤢چندباردکتررفتم داروداده استفاده کردم بعدچندروز دوباره بو گرفتم نمیدونم چیکارکنم خسته شدم ازشوهرمم خجالت میکشم لینک یا آیدی دکتر روا زاده رو میدی عزیزم ممنون 

ترشح خیلی کم که اونم موقع دسشویی رفتم میاد ولی بو 🤢چندباردکتررفتم داروداده استفاده کردم بعدچندروز د ...

بنویس تو گوگل سایت دکتر روازاده برات میاد

امیدوارم بزودی خوب بشی عزیزم