2733
2739
عنوان

با این مادرشوهر بی فکر چه کنم

489 بازدید | 38 پست

اصلا عین خیالش نیس کروناس 

از اول کرونا هممممش بچه هاشو دعوت میکرد دور هم که ده یازده نفرن 

تازه یبارم عمه اش رو که رفته بود ایران گردی رو دلوت کرد و همه رو گفت 

شوهر منم که حالا همه جا وسواسی میشه ولی برا اونجا میگه کسی نیس که بچه های خودمونن 😐😐😐

چیکار کنم اخه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
باز مادر شوهر من خیلی مراعات می‌کنه خداروشکر میگه نیابت بیرون از خونه هاتون ک مریض نشین

عزیزم واقعا این پستا جاش تو تاپیکای گله و اینا نیست😑😬اونسری یکی اومده میگ شوهرم کتکم میزنه یکی پست گذاشته خداروشکر شوهرم از گل به من نازک تر نمیگه

کامان بیبی😐

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

من بعد از ۹ ماه رفتم خونه مادرشوهرم با ترس و لرز

هیچ جااااا نمیرفتم، 

هی مامانم گفت برو، دلش میشکنه

رفتم هم خودم کرونا گرفتم هم بچه م

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

دقیقا مثل من خونه مامان من کرونا داره میره میاد خونه مامنش انگار کرونا نیس وقتی میخوام برم خونه مامانم پدرمو در میاره خونه مامانش اصلا انگا ر نه انگار

هیچ ارایشگاهی باز نیست یکسره آرایشگاهه 

تو این اوج کرونا

یکم دعوا  از یکم خییییلی بیشتره  جالبه هیچ کدوم هیچیشونم نشده تاحالا که بگیرن

😄😄😄منم اینطوری خیلی دیدم

انقدر رفتن و اومدن تا حالا هم چیزیشون نشده

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706