2733
2734
عنوان

بچه ها یه سوال

145 بازدید | 20 پست

شده توی دوران مجردی کسی طالعتون رو بگیره یا فال بعد برگرده بهتون بگه که توی طالعت همسری مهربون و باوفا و خجالتی و پاک افتاده که مدام نگرانتونه یا که یه زندگی عاشقانه و پر خیر و برکت برات افتاده... بارها اینو طی سال های مختلف از طریقای مختلف آدمای مختلف بهم گفتن این خیلی امیدوارم میکنه...

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   

فالی ک برات میگیرنونبایدب کسی بگی ممکنه برعکس اتفاق بیوفته یااتفاق نیوفته

مگه داریم حسی قشنگ ترازوجودتوتووجودم؟؟؟😍❤خوش اومدی تودلی مامان....شکرت خدایاک بعدیکسال اینقدرقشنگ بم نظرکردی...خدایاخودت حافظ سلامتی تودلیم باشوسالم بذارش توبغلم...میدونم این ماه ماه معجزه منه واتفاق فوق العاده ایی برام افتاده خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه خوب 

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

اصلا اعتقاد ندارم 😁😁

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
2738
فالی ک برات میگیرنونبایدب کسی بگی ممکنه برعکس اتفاق بیوفته یااتفاق نیوفته

ممنونم عزیزم اما مهم نیت آدماست من نه برا فخر فروشی گفتم نه که خدایی نکرده برا آزاره کسی 

یکی فالمو گرفت گفت بایکی ازدواج میکنی که اسمش مثل اسم پیامبره که درست بود😁

خخخخخخخخخ اتفاقا به منم میگن اسم امامی دو تیکه ای

خوشبخت بشی گلم

من فال گرفتن تفریحی رو دوست دارم لذت بخشه

بنظرم همش تلقینه اینکه طبق قانون جذب اگه وقتایی که برات خوب میفته رو بارها مجسم کنی خوبی جذب میکنی

2706