2726
عنوان

سقط فراموش شده

566 بازدید | 27 پست

خانوما من سقط فراموش شده دارم.‌ ۲۰ ام فهمیدم بچه رشد نداشته.. دکترم میگه نیازی ب بستری شدن و دارو نیست. تو خونه طناب بزن و فعالیت داشته باش خودش میوفته.. ضمنا من هیچ خونریزی ندارم. فقط یکم لکه بینی دارم. 

میخوام بدونم کسی مثل من بوده که تو خونه با هیچ روشی نتونسته سقط کنه آخرسر تو بیمارستان سقط کرده باشه؟ 

چند هفته ای؟ من هشت هفته و دو روز بودم ایست قلبی داشت... لکه بینی داشتم و خونریزی کم.... طناب زدم و کلی داروگیاهی خوردم گدرم دراومد ولی تن به کورتاژ ندادم، کورتاژ خیلی عوارض داره.... 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

بچه اولته؟ سقط اولی سخته چون همه مسیراش بسته و تنگه ادم پدرش درمیاد 😭

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند هفته ای؟ من هشت هفته و دو روز بودم ایست قلبی داشت... لکه بینی داشتم و خونریزی کم.... طناب زدم و ...

منم هفت هفته ام.

من یکمی لکه بینی دارم. طناب که میزنم همون لحظه لکه بینیم زیاد میشه، بعد از چند ساعت دیگه قطع میشه.. 

خیلی طناب میزدین؟؟ چقدر طول کشید که کامل سقط بشه؟؟

2728
منم هفت هفته ام. من یکمی لکه بینی دارم. طناب که میزنم همون لحظه لکه بینیم زیاد میشه، بعد از چند ساع ...

ببین من خیلی رد کشیدم. چون هم ستون فقراتم انحنا داره مث درد زایمان دو سه روز مردم هم رحمم کجه هم بکارتم ارتجاعیه و راحت دفع نمیشد.... من همش جعفری دم کردم زعفرون، تخم شوید و.... طناب خیلی زدم من بدبخت یکدفعه دفع نشد در سه تیکه و مرحله.... مردم ینی.... ببین میگن تو تا تیکه اندازه کف دست باید ازت بیفته.... من همونا پدرمو دراوورد.. 

اوکی عزیزم.. شما بعدش باردار شدید؟ کی سقط کردید؟؟ 

نه من تقریبا شهریور سقط کردم فک کنم، نه هنوز اقدام نکردم دارم پیگیری بدنمو میکنم هم برا ستون فقراتم هم اینکه من رحمم یه مشکلاتی داره ک معلوم نمیشه.... 

من ۱۲ هفته با قرص زیرزبونی سقط کردم بزور به خونریزی افتادم

بمن دکتر قرص نمیده.. میگه این قرصا غیرقانونیه. فقط خود بیمارستان میتونه تجویز کنه.. منم موندم چیکار کنم.. حال روحیم و جسمیم اصلا خوب نیست. از طرفی هم مریض شدم. حس بویاییمو ب کل از دست دادم مطمئنا کرونا گرفتم.. واقعا دیگه نمی دونم چیکار کنم

بسیاری از مادران در هفته های چهارم و پنجم برای سونوگرافی واژینال مراجعه می کنند تا از بارداری داخل رحم مطمئن شوند.

این آزمایش در هفته پنجم بارداری صورت می گیرد و در طی آن مشخص می شود که ساک بارداری تشکیل شده است. البته جنین هنوز مراحل رشد اولیه را طی می کند و قابل مشاهده نیست.

به همین دلیل ممکن است بسیاری از زنان برای تشکیل جنین نگران شوند. بعد از هفته هفتم بارداری کم کم قلب جنین تشکیل شده با این حال نمی توان در این زمان نیز جواب قطعی گرفت.

مواردی که در سونوگرافی واژینال هفته های اول بارداری قابل مشاهده است:

هفته ۶ تا ۸: طی این مدت ساک حاملگی با رشد جنین و زرده دیده میشود. اینها مانند نخود در داخل رحم ظاهر میشوند. ضربان قلب در این مراحل اولیه ممکن است تشخیص داده نشود.

اگر ضربان قلب مشخص نشد دو هفته بعد دوباره باید اسکن را تکرار کند. همچنین پزشک طول دهانه رحم و بررسی قسمت پایین رحم را برای اطمینان از اینکه بسته است، انجام خواهد داد.

هفته ۸ تا ۱۰: در این زمان ضربان قلب جنین به وضوح مشخص میشود. جنین در این مرحله رشد کمی داشته و بیشتر شبیه یک دانه بادام زمینی است. مقدار مایع اطراف بدن در این مرحله آشکارتر میشود.

نه من تقریبا شهریور سقط کردم فک کنم، نه هنوز اقدام نکردم دارم پیگیری بدنمو میکنم هم برا ستون فقراتم ...

انشاله همیشه سالم باشید.‌ خدا یه نی نی سالم بهت بده.. من تا شنبه طناب بزنم و فعالیت کنم ببینم چی میشه.. امیدوارم تا شنبه دفع بشه..  

انشاله همیشه سالم باشید.‌ خدا یه نی نی سالم بهت بده.. من تا شنبه طناب بزنم و فعالیت کنم ببینم چی میش ...

میشه ان شا الله خیلی بعد سقط ب خودت برس من بعد سقط 46 کیلو شدم😔

جدی میگی؟؟ خدا ب دادم برسه.. الانش همینجوری ضعف شدید دارم. هیچی از گلوم پایین نمیره .. 

بیرحمانه ب خودت برس مخصوصا که کرونا داری 

2706