2737
2734
عنوان

برنده های چالش شعر😍🌸بیاین فال تارو*ت😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 46 پست
وایییییییییی مرسی گلم‌بلاخره در تاریخ زندگیم یه جایی برنده شدم خیلی ذوق زده ام فک نمیکردم‌هیچ‌و قت ه ...

😂😂😂

مبارکت عزیزم انشالله همیشه برنده باشی😍😍❤️

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
بله مبارکت باشه😍❤️ تاپیک رو بخونید و اغدادتون رو انتخاب کنید

۱_۵_۱۲_۷_۳_۱۸_۲۰

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂 مبارکت عزیزم انشالله همیشه برنده باشی😍😍❤️

❤❤❤❤❤

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2728
بلد نیستم چند تا عدد رو باید انتخاب کنم گلم؟؟؟؟؟؟؟؟

از بین 1تا22 باید 7 عدد انتخاب کنید

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2738

سلام عزیزم😍😍

مرررسی

اعداد,14,2,5,3,7,20,18

مالـفیسـنت :                                     Maleficent یا مـالفیسِـنت ؛ ملکه قلمرو جادویی مـوزر || یک پری جوان با دو بال بزرگ وزیـبا💫            "اِستِفان ، جوانک روستایی جاه طلبی که درجنگلی در دور دست ها، مالفیسنت را می یابد و به او کمک می کند ... و این ، آغاز یک رابطه احساسی میان یک پری و انســـان می شود؛  غافل از آنکه، استفان ،در اندیشه رسیدن به تاج وتخت پادشاهی بود. که شرط آن ،بال های زیبای مالفیسنت بود (زیرا شاه مالفیسنت را بسیار قدرتمند میدانست و به دنبال نابودی او بود ...)                        شب هنگام ، مالفیسنت ، استفان را دید ؛ با خوشحالی به سمتش پرید ، بال هــایش را بست و سرش را بر شانه ی او گذاشـت و لبخند زنان به خواب رفــت.                     سحرگاه چشمانش را باز کرد ، استفان را ندید ؛ خواست دنبالش بگردد ، امـا زمین خورد ؛ بالــــهایش نبود ... استفان بالهایش را بریده بود ... وآن روز تبدیل شد به پری شرور ... او شرور نبود ... انسانها او را مالیفسنت کردند.. " اگه دوست داشتید حرفی بهم بگید، اینجا بنویسید 👇   https://abzarek.ir/service-p/msg/839149
عههه اسم من چرا تگ نشده از شانسم😢😢

شکال نداره عزیزم شماره هاتو بگو😁😍

فقط یه چیزی دیگه هم بگم اینکه مثلا جهان ملک خاتون جون فقط با یکی از بیتاش من انتخابش کردم چون شعرش ن ...

سلام عزیزم خیلی ممنون

2

4

8

6

18

21

صلوات فرستادم نیتم کردم گلم

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
@zahraaa76   ممنون عزیزم❤️🌸 @zhr5580   سپاس گلم❤️🌸 لطفا چیزایی که توی تاپیک گف ...

مرسی

متولد 22 آبان هستم

پس عدد 22😍

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
2706