2737
2734
عنوان

تولدشوهرمه خانومای ژله پزبیان 😂

121 بازدید | 16 پست

خانوما یه تولد ۴نفره دارم چن تا هم بسته ژله دارم که سرش بازشده قبلا تقریبا نصفس.حالا نمیدونم نسبت آب وژله رو باهم چجوری بریزم که اوکی شه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگ دقیقا نصف خب اب هم نصف لیوان اب گرم و یکم اب سرد بریزاگه ژلاتین هم داری که خب بریزی توشون اب و بیشتر بریز

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
من برا هر بسته یه لیوان ابجوش میریزم دو لیوان بریزی شل میشه

دقیقا دولیوان قالبشم بد در میاد

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2738

نصف لیوان آبجوش  بریز و نصف لیوان بستنی

همه ژله هارو روهم بریز 

انقد ناناز میشه

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
آخه الان معلوم نیس تو بسته ها چقد داره نسبتشو بلد نیسی 😣

هر بسته کامل ۱۰۰ گرمه که یک و نیم لیوان آب جوش مناسبه براش دیگه آب سرد نمیخواد حالا وزن کن ببین چقدرن به همین نسبت آب بریز 

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
2706