2733
2739
عنوان

تیک عصبی

182 بازدید | 7 پست

سلام

بچه من تقریبا داره ۴ سالش میشه

یک عادتی پیدا کرده که هر وقت به تلویزیون یا بازی های گوشی نگاه میکنه دستهاش را مشت میکنه و فشار میده وسعی میکنه اون بازی و یا فیلم را از اول ببینه و دوباره همون کار را انجام بده

نمیدونم چیکار کنم قبلا هم علاقه به باز و بسته کردن درب اتاق داشت در را آروم هل میداد و نگاهش میکرد و هر دو دستشو مشت میکرد و فشار میداد تا درب بسته و یا باز بشه

اگه کسی از این موضوع اطلاع داره لطفا راهنمایمون کنید

درمان کن 😐

من بچه بودم ب هرکی میگفتم مسخرم میکرد توجه نمیکرد الانم دیگع خوب نمیشع

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شوهرم موقع خواب کا داره خوابش میبره مچ پاهاشو منظم 5، 6 باری تکون میخوره بعد می‌خوابه 😐😑 نگرانم این چیه 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
مرتبا اینطوره نمیشه دائم بغلش کرد

سلام خانم مشکل بچتون حل شد؟ دختر منم تیک داره  خیلی نگرانشم  دو ماهه مدام دستهاش رو میاره بالا مخصوصا وقتی کارتن میبینه

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 
2738