2733
2739
عنوان

امشب عاشق جواد رضویان شدم

1268 بازدید | 74 پست

داشتم براش میمردم اینقد عاشقش بودم اونم عاشق من بود همش همدیگرو بوس و بغل میکردیم و ابراز عشق میکردیم برا هم اون به من میگفت دلم برات تنگ شده من گفتم منم داشتم برات بال بال میمردم همش تو بغل هم بودیم نمیدونم این چه خوابی بود من دیدم  اخه من اصلا به فکر جواد رضویان نبودم تا خوابشو ببینم عاشقش بشم😝😝😝از وقتی پاشدم حالم بهم میخوره بخصوص وقتی بغلش بودم🤢🤢🤢

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووووق کاش حداقل خواب گلزارو میدیدی

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
2731
2738

برات بال بال میمیردم😓

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

اینم شانس تویه

خدا رو شکر کن خواب حسن کلیدساز ندیدی

دخترخالم دیده بود.تازه افسردگیش خوب شده

ببین از تو بدشانس ترم هست

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
2706