2726

من زندگیم خوب نبود خییلی بد بود هیچ خوشی نداشتم

حتی فکرشم نمیکردم ی روزی با کسی در ارتباط باشم غیر شوهرم

محبت ندیدم عاشق محبت دیگری شدم خدامنو ببخشه

گف عاشقمه متاهله بچم داره ۱۷سال ازم بزرگترخ

فقط تلفنی باهاش حرف میزدم خیلی دوسم داره

توبه کردم گفتم دیگ سمتش نمیرم

ولش کردم

امروز بهم پیام داد حالمو پرسید گفتم برو برا همیشه برو

گفت آه کشیدم تا اخر عمرم نمیبخشمت

میترسم خیلی میترسم از نفرینش اون سیدم هس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب 

مثلا میخواد ب خدا بگه خدایاااا ی زن متاهل با منه متاهل نموند ؟اهم دامنشو بگیره؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
شادی روح استارتر تازه درگذشته اجماعا صلوات 🤣

نهههههههه یادت رفتههه اینجا درمورد خیانت زن میگن اشکال نداره دیگه توبه کردی ولی درمورد خیانت مرد حمله میکنن ب طرف 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

غلط کرده نفرین کنه تو کار درستو کردی

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم

از اه ی مررد غریبه ک باش دوس نشدی میترسی ولی از اه شوهرت نمیترسی با این خیانت

شگفتا

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
نهههههههه یادت رفتههه اینجا درمورد خیانت زن میگن اشکال نداره دیگه توبه کردی ولی درمورد خیانت مرد حمل ...

درسته🤣

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

بیخیال زن حسابی..هم تو هم اون دارین خیانت میکنین بعد حالاکه فهمیدی اشتباه کردی میترسی آهش بگیره؟؟؟ جمع کن خودتو ..دیگه هرگونه ارتباطی رو باهاش قطع کن ...توبه کن...وبرای زندگی خودت جبران کن...والبته همیشه با خدا درارتباط باش تا هم دلت اروم شه هم ببخشتت....

2706