2733
2734
عنوان

یه سوالی برام پیش اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 30 پست

عزیزم  اگه دختر  داری براش بگیر منم خیلی دوس دارم اما صحیح  نمیدونم ب همه  بگم  ولی ایده ای قشنگیه براشم کادو بگیری 

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
راست میگیا تاحالا بهش فکر نکرده بودم ولی این که جشن ختنه سوران میگیریم خیلی چندشه ومن خوشم نمیاد ی ...

اره اینجوری خیلی قشنگه کاش این فرهنگ جا بیفته از پریودی دخترا تابو نسازن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حس میکنم یکمم تقصیر خود خانماس

دقیقا

وقتی دختر که پریود میشه زنا میکشنش یه گوشه میگن به کسی نگو زشته ولی واسه پسر با افتخار جشن میگیرن همین میشه

پریود یه چیز شخصیه ولی زشت نیست.

پسر عمومو ختنه کرده بودن میخواستن جشن بگیرن خواهرم هی میگفت چرا مگه چی شده؟

به نظرم همون قدر که عادت ماهانه شخصیه ختنه هم هست

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731
من میگم هم ختنه هم پریودی ب دختر و پسر ی کادو بدیم 

ااهوم

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2738
تربیت جنسی که میگذوندم میگفت حتما برا دختراتون کادو بگیرید ونذارید حس کنن که اتفاق بدیه 

چ قشنگ خیلی خوشحال شدم ک این چیزا داره جا میفته تو کشورم پس جای امید هست

من توی کتاب ها و متن های روانشاسی خیلی شنیدم میگفتن برای بچه هاتون یه جشن کوچولو بگیرین کادو بخرین بهشون کادو بدین 

اولین بار که شدم مامانم بهم تبریک میگفت بعد مثلا ابراز خوشحالی میکرد بعد اوننوقع خیلی تعجب کردم فکر میکردم مثلا مامانم داره اشتباه میکنه چون جوری که دیگران رفتار میکردن انگار ادم جرم کرده هی پنهون کاری حتی بعضی از دوستام میگفتن مامانمون برای اولین بور که شدیم کتکمون میزنن😐

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.

طرز تفکرها داره عوض میشه

حتی جلسات مشاوره مدارس هم از مادران میخواد که از پریودی تابو نسازن، برای دخترها کادو بگیرن و بلوݝشون رو تبریک بگن

الان توی بازار باکسهایی هم مخصوص همین هست که داخلش نواربهداشتی نوجوان هست

دم نوش گل گاوزبان

گل و چند تا کادو ریز و درشت

من این باکس رو خودم درست کردم و کنار گذاشتم تا به موقع به دخترم بدم

حرف عشق میزنی؟ در من زنی مرده است،،،    ،،،،،،،      پرسی که چگونه ای، چه گویم؟ کز مرده برون نیاید آواز  ،،،،،،،،  سورنجان یا گل حسرت یک گیاه دارویی زیبا اما به شدت سمی هست،،                   همینقدر خوب، همینقدر خطرناک             خواهش میکنم سعی کنید غلط املایی نداشته باشید ،     منظورم اشتباه تایپی نیست، منظور فقط غلط املایی ست، 

من تو ماه رمضون پریود شدم اولین بار خاله م افطاری همه رو دعوت کرده بود یهو به من گفت نرگس تو که روزه نیستی بیا ببین نمک غذا خوبه؟  یهو کل جمع مرد و زن یه نگاه شیطنت امیزی ب من انداخت ینی عه بالاخره تو پریود شدی  

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2706