2733
2734
عنوان

چرااا😭😭😭

139 بازدید | 7 پست

چرا من وقتی با گوشی از خودم فیلم میگیرم قیافم  داغونه😭

امروز معلم گفت از خودتون فیلم بگیرید‌ برای پرسش بعد بفرستید گروه من واسه اینکه قیافم  بد میفته‌ نگرفتم و ۱ شدم😔😔😔😔

وقتی جلو آینه میبینم‌ از قیافم  راضیم ولی جلوی‌ دوربین گوشی داغووون  میشم😔😔😔

انقدر گریه کردم خسته شدم😭😭

ینی‌ تو گوشی قیافه آدم زشته‌ یا نه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم یه مدت فکر می کردم خیلی زشتم ولی در واقع زشت نبودم فقط خودم اینطوری فکر می کردم تو هم زشت نیستی یعنی هیچ کس زشت نیست چون زیبایی نسبی و اگه کسی بهت گفت زشت به حرفش توجه نکن چون اون داره عقده هاشو سرت خالی میکنه برات مهم نباشه که چشکلی باطن ادما مهم نه ظااهرشون

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
منم یه مدت فکر می کردم خیلی زشتم ولی در واقع زشت نبودم فقط خودم اینطوری فکر می کردم تو هم زشت نیستی ...

بخدا اینا  شعاره فقط همه به قیافه توجه میکنن

من اصلا‌ بعضی وقتا میرم‌ جلو آینه از خودم راضیم ولی وقتی عکس یا فیلم میگیرم اینطوریم😭😭😭😭😭

بخدا اینا  شعاره فقط همه به قیافه توجه میکنن من اصلا‌ بعضی وقتا میرم‌ جلو آینه از خودم راضیم و ...

منم اینجوریم همه بهم میگن خوشگلی ولی به نظر خودم تو فیلم نیستم بخاطر همینم چن روز پیش که معلممون بهمون گفته بود فیلم شعر مون رو بفرستیم من از همه زودتر حفظ کردم ولی نتونستم بگیرم احساس می کردم قیافم تو دوربین خیلی بده ولی از خیلیا بهتر بودم تو هم غصه نخور واست مهم نباشه یزره به خودت برس اعتماد به نفست میره بالا

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
2738