2726
عنوان

کرونا قرص مونته لوکاست

29586 بازدید | 29 پست

کسی میدونه این قرص واسه چی هست؟تا حالا استفاده کرده و فایده ای داشته؟...کرونا دارم و درد قفسه سینه...

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.

برای آسم و الرژیه

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله برای سرفه و آلرژی و تنگی نفس استفاده میشه حتما بخور

عزیزم چرا دکتر سی تی ننوشت بهش گفتم بنویس گفت نیازی نیست

این قرص برای مشکلات تنفسه برا منم دکتر داد استفاده نکردم

شما هم کرونا داشتی؟

برای من هم ننوشت  چندبار گفتم گفت لازم نیست واقعا هم ضرر داره  نگران نباش حتما لازم نبود ...

اهان...درسته...منم اصرار کردم بنویسه....گفت نیازی نیست...شما هم درد داشتی؟

خیلییی  انقد درد داشتم از شدتش خیس عرق میشدم  انقد سرفه میکردم ببخشید خودمو خیس میکردم&n ...

آخی عزیزم...من پشت کمرم یا به اصطلاح پشت قفسه سینه ام درد میکنه...شما هم همین طور؟...من وقتی درد میگیره میترسمِ..گاهی اوقات هم از طریق دهان نمیتو نم تنفس کنم...فقط از بینی نفس میکشم...

آخی عزیزم...من پشت کمرم یا به اصطلاح پشت قفسه سینه ام درد میکنه...شما هم همین طور؟...من وقتی درد میگ ...

عزیزم اینا عوارضاشه احساس میکردم دارم خفه میشم 

کلا خودمو باخته بودم چون برادرم چهارماه پیش براثر کرونا فوت کرده بود البته ناراحتی قلبی داشت من خیلی میترسیدم 

عزیزم اینا عوارضاشه احساس میکردم دارم خفه میشم  کلا خودمو باخته بودم چون برادرم چهارماه پیش بر ...

روح برادر عزیزتون شاد...انشالله که جاش بهشت باشه...مرسی خواهر گلم که جوابمو دادی...لطف کردی..

2706