2737
2739
عنوان

خانم های ک صورتتون لک داره یک لحظه بیاین+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره همونه خانم ها میگن تبلیغه😏

عزیزم من که ازت سوال پرسیدم حالا داری راستشو میگی پس کامل بگو

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
2731

اسی من صورتم جای چنگه ۴ماهه نرفته همه کار کردم همه چی زدم این واقعا خوب میکنه صورتمو؟

بگو 

خب بگم اگه شما هم نگید تبلیغ 

خواهرم صورتش لک داره خب الان این دوستش واسه یک شرکت تبلیغ میکنه ک نمیدونم اسمش چیه  خب الان خواهرم یک پک ضد لک سفارش داد یعنی صورتش خیلی عالی شد من اینو گفتم واسه خانمای ک صورتشون لک داره اگه کسی خواست باور کنه اگه کسی نخواست باور نکنه اما واقعا پکش عالی  بود

برای سلامتی دخترم لطفا ۵ صلوات بفرستید 🙏 و واسش دعا کنید خوب بشه😔

قیمت چند؟؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2738
عزیزم ضد لک همیشه بازگشت داره . حتی لیزر هم دایمی نیست . فک کنم ۳۰۰ و خورده ای بود

من ک خواهرم الان یک هفته نمیزنه خواست ببینه لک ها برمیگردن یا ن هنوز ک هیچی نشده

برای سلامتی دخترم لطفا ۵ صلوات بفرستید 🙏 و واسش دعا کنید خوب بشه😔
لکه های بزرگ جوش . چون همیشه جوشاشو دستکاری میکرد . از بچگی هم لک داشت اونا هم رفت 

عزیزم من سه تا جای چنگ لک دارم واسه ۴ماه ۵ماه پیشه همه کار کردم حتی دکتر برام مزو لک زد و rfکردم نرفت بنظرت میبره؟

من ک خواهرم الان یک هفته نمیزنه خواست ببینه لک ها برمیگردن یا ن هنوز ک هیچی نشده

عزیزم همراه با ضدلک ضدافتابم استفاده کرد؟اگه کرد رنگی یا ساده؟

2706