2726
وای منم صورتم پر کک مک شده شمام طب سنتی رفته بودین

اره از لاغری داشتم میمردم چن سال قبل پیش یه  دکتر سنتی عالی ولی گرون  رفتم خودم هم علاقه  داشتم  زیاد  مطالعه کردم واسه من اولا بخاطر خوردن گرمی بود ک دکتر گفت اهمیت نده بعد هم واسه عفونت حتی چشمم هم گل مژه زده جاش هنوز هست.اگر واسه خوردن گرمی میزنی ماسک درست کن بزن میوه هایی که ویتامین سی دارن هم واسه جوشه عفونت   خوبه

بخت بد ما ستاره آسمونمون چراغ چشمک زن هواپیما بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا نمیتونستم گرمی بخورم ولی الان یه هفته هست به زور گرمی جات میخورم

منم همینطور خداهم اکثر چیزای خوشمزه  رو تو سردیجات گذاشته.ببین برا سودا چیزای گرم وتر بخور هم ضد سوداس  هم چاق  کننده تو چیزای گرم وتر من عاشق خربزم انقدر میخوردم وزنم سرعتش بالا تر میرف.یه سرچ بزن گرم و ترا رو پیدا کن.راستی یه روش پوست  عالی کن هم بلدم به شرط صبح زود پاشدنه

2728
منم تالنگه ظهر خوابم 

منم خوابم سنگین شده.ولی ی مدت شب قبل خواب یه مشت مویز نمازصبحی ی مشت مویز میخوردم بعدساعت هفت ونیم بالا سرم کندر گذاشته بودم میخوردم ینی هم صورتم خوشگل شده بود هم روحیه و  بدنی عالی بودم

مرسی عزیزم که راهنمایی کردی فقط چه مدت رفتین طب سنتی من تازه یه هفته هس رفتم چند جلسه باید برم

من در عرض یکسال مشکلاتم حل شده بود بعد رفتم حجامت کم خونیم برگشت الان یه جلسست پیش یکی دیگه رفتم حالم خیلی بهتره دیگه خودم رعایت کنم کامل خوب میشم طب سنتی تعداد جلساتش به میزان رعایت کردنت ربط داره