2726
عنوان

قبل اقدام سیاهدانه و عسل خوردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6801 بازدید | 43 پست
اصلا نمیدونم چی به چیه من دوماه اول سقط خیلی خوب پریود شدم بعدش سردی زیاد خوردم لکه بینی شروع شد&nb ...

ای وای من که نمیدونم چرا ناامید شدم 

من اصلا دکترم رفتم واسه سونو از لک بینیم حساب کردم مثلا من ۳ روز لک بینی داشتم روز ۱۲ رفتم نگو روز ۹ بوده 

مامان دوتا دخمل ناز 😍
اره عزیزم من فقط روزهای پریودی میخورم زیادش ضرر داره و مانع حاملگی میشه نباید افراط و تفریط کرد  ...

منم فقط دوران پریودی خوردم

شما باردار شدین؟مشکلتون چیه

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای من که نمیدونم چرا ناامید شدم  من اصلا دکترم رفتم واسه سونو از لک بینیم حساب کردم مثلا م ...

با دکترت مشورت کن ببین نظرش چیه

وقتی خون روون میاد چقدرطول میکشه تا پاک بشی

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
با دکترت مشورت کن ببین نظرش چیه وقتی خون روون میاد چقدرطول میکشه تا پاک بشی

کلا همیشه دوسه روز اول لک بینیه با دوسه روز دوم شاید وسطا دوسه روز خون قرمز روشن باشع به دکترم میگم میگه مشکلی نیس مهم اینع منظمه پریودت

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2728
کلا همیشه دوسه روز اول لک بینیه با دوسه روز دوم شاید وسطا دوسه روز خون قرمز روشن باشع به دکترم میگم ...

اهان

تاجایی ک میدونم لکه بینی خوب نیست

خودمم همین فکرو میکنم حالا از ماه بعد سیاهدونه عسل و گرمیجات میخورم ببینم چطور میشه

تو همین سایت خوندم واسه لکه بینی خیلی خوبه

موفق باشی

منم فقط دوران پریودی خوردم شما باردار شدین؟مشکلتون چیه

مشکلی ندارم عزیزم اولین ماهه اقدام هستم منتظر نتیجم🤭😆

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
مشکلی ندارم عزیزم اولین ماهه اقدام هستم منتظر نتیجم🤭😆

چندروز مونده ب موعد

ان شاالله همین ماه اول باردارمیشی گلی

چندروز مونده ب موعد ان شاالله همین ماه اول باردارمیشی گلی

ممنون انشاالله شما هم همینطور

یه هفتهبه موعدم هستش 

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
ب دکترم گفتم قبل پریودی لک میبینم گفت تخمکات ضعیف شدن ۳ماه اقدام کن اگه نگرفت دارو بدم فعلا دوفاستون ...

عزیزم تا جایی که من میدونم لکه بینی به خاطر سردی رحمه خوردن سیاه دانه با عسل و ماساژ رحم و تخمدان با روغن زیتون یا روغن سیاه دونه خوبه سردیجات کمتر مصرف کن و با مصلحش بخور

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
خوردن زیاد گرمیجات باعث حبس خون در رحم میشه باید در کنارش از لبنیات و خنکی هم استفاده شه خصوصا همرا ...

فقط ی هفته خوردم