2733
2734
عنوان

شب ادراری بچه سه ساله

135 بازدید | 14 پست

دخترم هر شب شب ادراری داره اون شبی که قبل خواب یه مقدار آب یا مایعات بخوره تا دو بار هم شب ادراری داره شبای دیگه هم یه بار تو خواب ادرار میکنه...کسی تجربه ای داره؟

😍 دانشجوی پرستاری💉💊😍...اتفاقات خوبم تا افتادن، شکستن...😔😔

لطفا اصلا اصلا دعوا نکن بچه رو 

هیچ کسی دوست نداره تو رختخواب خیس باشه 

فقط زمان حل میکنه شاید سال‌ها طول بکشه 

حتی ۱۲ سالگی 

به هر خال بچه رو دعوا نکن 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

پسر خواهر منم اینحوری بود ، بردش دکتر ، بهش گفت اکر تا قبل از هفت سالگی خوب نشد بیارش

خدارو شکر خوب شد

شبا بیدارش کن ببرش دسشویی

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا اصلا اصلا دعوا نکن بچه رو  هیچ کسی دوست نداره تو رختخواب خیس باشه  فقط زمان حل م ...

اصلا دعواش نمیکنم...فقط می خاستم ببینم طبیعیه یا نه؟

2728
پسر خواهر منم اینحوری بود ، بردش دکتر ، بهش گفت اکر تا قبل از هفت سالگی خوب نشد بیارش خدارو شکر خوب ...

معمولا پسرا شب ادراری دارن...دخترا کم پیش میاد شب ادراری داشته باشن به خاطر همین برام یه کم عجیبه...

پسر خواهر منم اینحوری بود ، بردش دکتر ، بهش گفت اکر تا قبل از هفت سالگی خوب نشد بیارش خدارو شکر خوب ...

جدیدا بلند میشه میگه مامانم شلوارم خیسه عوضش کن ولی قبلا شلوارش خیس میشد نمیفهمید

معمولا پسرا شب ادراری دارن...دخترا کم پیش میاد شب ادراری داشته باشن به خاطر همین برام یه کم عجیبه...

دختر عمم تا15 ،16 سالگی داشت خیلی اذیت میشد ، چندین بار دکتر بردنش تا خوب شد

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
دختر عمم تا15 ،16 سالگی داشت خیلی اذیت میشد ، چندین بار دکتر بردنش تا خوب شد

شنیدم از استرس بچه هم میشه...درسته؟...خواب هم خیلی می بینه دخترم...

2738
اصلا دعواش نمیکنم...فقط می خاستم ببینم طبیعیه یا نه؟

دخترم منم همین بود ... الان چند وقته از پوشک شب گرفتیش ؟ 

من به توصیه یکی از بچه های نینی سایت شب به شب روغن سیاه دونه میزنم زیر دلش رو و ماساژ میدم... 2 بار شد یکبار الان کلا نمیره شبها. در عرض یکماه .الان روغنم نمیزنم 😂

البته من دخترم رو دیر از پوشک شب گرفتم. 3.5 شروع کردم. ولی روز رو از 2.5 سالگی میگفت 

شنیدم از استرس بچه هم میشه...درسته؟...خواب هم خیلی می بینه دخترم...

بله میتونه باشه

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

نه دختر ها هم دارن 

استارتر شما سه ماه پیش تاپیک زدیکه دخترتون یکدفعه تکرر ادرار گرفته وهمون شب جاش وخیس کرده وخیلی نگران دیابت بودی ولی گفتید خداروشکر ازروی بعدش دفعات ادرارش نرمال شده ودیکه مشکل نداره‌...خواستم بدونم این شب ادراری ازهمون موقع ادامه پیدا کرده؟؟دفعات ادرارش طی روز چطوره؟؟

عاشقتم خدا
2706