2733
2734
میریزه توکارت ننش؟کاش بیشتربرمیداشتی پس

حالا این استارت بود از این بعد هفته ای یکی دوبار ازش پول کش میرم والا سه ساله زنشم پدرمو درآورده خسیس خان

من کلا عادت ندارم دست تو جیبش کنم یا بدون اجازه پول بگیرم مثلا میگه از تو جیبم پول بردار شلوار کلا میارم میدم بهش میگم خودت بردار فقط یه روز صب داشتم میرفتم سرکار یادم افتاد هیچی پول ندارم از تو جیبش برداشتم بعد زنگ زد گفتم پول برداشتم گفت جدی من اصن نفهمیدم زنگ زدم بگم چرا پول بر نداشتی 🤔🤔🤔یعنی نمیدونه چقد تو جیبش داره خیلی عجیب هرچی بردارم متوجه نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه دیگه برام مهم نیست اصلن چون خودم خیلیییی وقته خرید نرفتم مخصوصا از تابستون تا حالا 

☹️

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731

وای خداااااااااااااا چ ذوقی میکنه...

من عمرا دلم نمیاد از این کارا کنم

پولاشو میریزه کارت من همیشه ولی بازم من کاری ندارم باهاش خودمم شاغلم ولی کلا اهل یواشکی و پیچوندن نیستم

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
حالا این استارت بود از این بعد هفته ای یکی دوبار ازش پول کش میرم والا سه ساله زنشم پدرمو درآورده خسی ...

خوبش کردی ولی مواظب باش بفهمه کارت ساختس ها

میشه برای سلامتی مادرم صلوات بفرستی❤
2738
اهان خوبه دیگه واسه خودت استادی هستی ولی بدونه چقدر داره میتونه بانک ببینه کی کش رفته حواست باشه

نه بابا این کارت به اسم مامانشه مامانش هم پیر و مریض هست و نمیتونه بره بانک واسش 

بانک هم به صاحب کارت فقط جواب میده دیگه

2706