2737
2734
عنوان

خانما یه چیزی بگین من بخورم زووووود پری بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 58 پست
عرق زیره؟؟؟

بی بی چک من مثبت شد 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

دیشب یکی زدم منفی بود صبح مثبت شد یا خدا من با بچه کوچیک واقعا توان ندارم 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه تست دادیم کرونا نداشتیم ما خوب شدیم فقط بابام یکم سرفه میکنه  خدا رو شکر که برگشتین پیش هم& ...

خداروشکر ک خوبین 

قربونت انشالله زودتر پدرت هم خوب شه 

برا سرفه اش موز رو له کن شیر داغ رو بریز روش بده بخوره اب رو اتیشه

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2731
راهکارتو بگو اگ یوخت گرفتیم بدونیم چکنیم

دم کرده ی اویشن و بابونه هر شش ساعت یک بار عالیه 

صب ناشتا سیر له بکنی ی لیوان شیرجوشیده بریزی روش و شب قبل خواب میدونم ترکیب چندشیه ولی معجزه میکنه 

بخور خیلی خوبه هر چهار ساعت یکبار 

اب هویجم خیلی خوبه مخصوصا برا کسی ک ریه اش درگیره

و ی نکته ی مهم اصلا و ابدا بیمارستان بستری نشید 😑انشالله ک نمیگیرید اینا برا ما خیلی جواب داد

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
دم کرده ی اویشن و بابونه هر شش ساعت یک بار عالیه  صب ناشتا سیر له بکنی ی لیوان شیرجوشیده بریزی ...

ابجیم کرونا گرفته..میگه فقط بدن درد داشته یه هفتس ینی ممکنه تشدید شه بعدا

ابجیم کرونا گرفته..میگه فقط بدن درد داشته یه هفتس ینی ممکنه تشدید شه بعدا

انشالله ک بدتر نشه ... ببین اصلا نگران کننده نیست اسم این بیماری خیلی ترسناکه جو روانی هم ک ایجاد شده بده 

همسر من تب و لرز کرد بعدا تشدید نشد 

داییم بدن درد گرفت بعدا تشدید نکرد 

ولی زنداییم با بدن درد شروع شد روز ب روز بدتر شد

حتماااا بگو اب هویج زیاد بخوره اون دوتا نوشیدنی هم بخوره 

2738
دیروز ک زنگش زدم گفت بدن دردش بهتره نمیدونم

ایشالله ک خوب میشه کلا ب مقاومت بدن بستگی داره 

بی بی بزن اگه بچه است که سخته با دم کردنی اینا بیفته با آمپول پروژسترون هم جاش سفت تر میشه... اگه ب ...

من تا حالا سابقه پریودم قطع بشه نداشتم

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸

اسی اول بی بی چک بزن بعد عرق زیره بخور ، مال من مثبت شد همش می گم خداکنه بی بی چک خراب باشه😭😭😭😭

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷