2726

سلام من و شوهرم همیشه به مادر شوهرم احترام میزاشتیم هراتفاق زندگیمون که نمیخواستیم کسی بفهمه اون متوجه نیشد کل فامیل و خبر دار میکرد مثل وام واسه خونه خریدن یا چیزای دیگه ولی خودش و برادرشوهر ناتنیم مغازه زد ما بهداز چند ماه فهمیدیم ناراحت شدیم و قهر کردیم تو فامیل نشست همه جا گفت اینا حسودی کردن من هرچی داشتم دادم به اینا که بخدا دروغ میگفت چند ماهه قهریم حالا باردارم اصلا تبریک نگفت تازه من از شهر دیگه شدم عروسشون غریب هستم اصلا محل نمیده همش تولد و مسافرت با خواهر برادراش و بچه های شوهرش یبارم نشده بگه توام بیا خیلی دلم شکستس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سطح انتظارتو از مادر شوهرت پایین بیار 

در جریان باش از هیییچ مادر شوهری هییییچ انتظاری نداشته باش 

اونوقت راحت تری و آرامش بیشتری داری

البته کم کم اینو گسترش بده به حتی مادر خودت 

یعنی از مادر خودتم انتظار نداشته باش 

تنها راه حل

وگرنه این معضل حل بشه معضل بعدی در یه زمان دیگه خودشو نشون میده 

والله چقدر با همه چیز کار دارید و چه توقع ها ،طرف مغازه زده به شما نگفته، شماها قهر کردید؟؟ واقعا دوستمون خوب گفتن یکم سطح توقع ات بیار پایین و فقط به زندگی خودت فکر کن 

خوب قهرین دیگه.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

قهرین خب چی کنه

بیخیال

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

حالا تبریک بگه چی میشه؟ بچه باهوشتر میشه یا خوشگلتر؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

مادرشوهر منم نگفت.اولش ناراحت شدم.بعدش گفتم واسه عقده و حقارت یکی دیگه واسه چی من ناراحتی بکشم؟😄

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
2706