2726
عنوان

خیلی دلم گرفته خیلی

97 بازدید | 8 پست

سلام ۴ ماه دنبال مریضیم دویدم الانم خوب نشده اون به کنار ز چند روز پیشا توچشمم الکل  رفت شستم الان قرمز شده هیم حس میکنم تاره دیدم  الان میخوام با چایی بشورم ببینم بهتر میشه یانه

شانس منه ۲۶ سالمه  هنوز دستم توجیب خودم نیست عقلم اندازه ۲۶ ساله نیست   کارآموز داروخانه ام کار مفتکی  عین کلفتا این همه درس بخون دانشجوی ارشد دولتی هستم زبان هم خوندم 

آخرش تو بمون و شکست هایی که خوردی  نه کاری نه هیچی نه موفقیتی نه شادی  نه هیچی یک دل پراز غصه از مریضی و بیکاری

مامانم اینا هم از من قطع امید  کردن میدونن هرجا  برم هر  کار کنم به جابی قرار نیست برسم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خودت هم باید یکم فکرت مثبت باشه. تو باید از ته دلت قبول کنی که حقت هست خوشبخت بشی. نه اینکه برعکس فکر کنی. باید از خودت شروع کنی. شرایطت خدا رو شکر خوبه. کار آموزی خوبی داری. مطمن باش یه مدت دیگه خبره میشی و شغل خوبی گیرت میاد. این فقط یه پروسه تقریبا یک ساله هست. اشکال نداره یک سال سختی میکشی عوضش کار خوب یاد میگیری و میری سر کار. در ضمن آزمونهای استخدامی اموزش و پرورش رو هم چک کن. ترجمه هم که میتونی کنار کار آموزیت انجام بدی. 

عزیزم برو مشاوره حتما تاثیر مثبت روت داره. 

2728

اوووووف بابا خیلی به خودت سخت گرفتی از زاویه دید من نگا کن یه دانسجوی موفق ارشدی ک تونستی جای خوبی هم کاراموزی بری(حتما در اینده این کاراموزی داروخانه واست نقطه قوت میشه) این الکل و چشم هم طبیعیه دیگه من اینقدر الکل زدم دستم اگزما گرفت!هر کی با الکل به مشکلی برخورده!یکی حساسیت تنفسی پیدا کرده

بیماری هم بازم هرکسی به نحوی درگیره!بازم واسه تو امید درمان هس!قبول دارم بعضی وقتا ادم میشنیه فقط نقاط منفی زندگیشو میبینه بعد هی نشخوار میکنه هی نشخوار میکنه!حالش بد میشه سیاه نمایی میکنه ولی تو خیلی بیشتر نقاط مثبت داری تا منفی!باور کن این یه دوره اس میگذره هرچند از دور بنظر من دوره سختی نیس!من یمدت اینقدر خودمو تحت فشار میدیدم!از لحاظ خانواده کار بیرون میگفتم کاش چشم باز میکردم چند ماه گذشته بود باورت میشه الان یادم نمیاد اون فشار از چ جانب بود!مشکل واس همه هس مهم تویی ک چجور باهاش برخورد میکنی!  

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  
اوووووف بابا خیلی به خودت سخت گرفتی از زاویه دید من نگا کن یه دانسجوی موفق ارشدی ک تونستی جای خوبی ه ...

Lمررررررررسی

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
عزیزم خودت هم باید یکم فکرت مثبت باشه. تو باید از ته دلت قبول کنی که حقت هست خوشبخت بشی. نه اینکه بر ...

ممنون

اوووووف بابا خیلی به خودت سخت گرفتی از زاویه دید من نگا کن یه دانسجوی موفق ارشدی ک تونستی جای خوبی ه ...

ارادم ضعیفه به نظرت چه کنم

ارادم ضعیفه به نظرت چه کنم

از چیزهای کوچیک شروع کن از موفقیت های کوچیک مثلا هر روز 5 تا لغت زبان بخون ک مثلا واس اخر ماه 150تا یاد گرفته باشی بعد بخودت افتخار میکنی یه تصمیم های کوچیک بگیر بهش برس هم اعتماد بنفس میده هم بخودت افتخار میکنی باور کن بقیه چیز بیشتر از تو ندارن!ببین به چی علاقه داری واسش برنامه بریز برو سمتش

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!