2726
وکیلا ولش کنین چاق سلامتی رو برید جواب منو بدین لطفن

عکس نیومده سایت خرابه چیو بگیم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
اره میخاستم نفقه بگیرم خیلی خسیس جون میداد

نفقه تو ایران گدا بازی، واقعا اگر زندگی نمیخوای توافقی جدا شو، به خدا اعصاب داری تو این دادگاهها ، گفتم الانم بگو من طلاق نمیخوام زندگی مو دوست دارم، راه نفقه ات ادامه بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا دنبال چی هستی عزیز، نفقه که ارزشی نداره، در هر صورت چون شوهرت دادخواست طلاق داده باید مهریه ات ...

الان ک ناشزه شدم باز چ جوری بگم برمیگردم الان اون دادخاست طلاق داده

2728

واسه دادن نفقه تا وقتی پولی به حسابت واریز نشه مدرک نداشته باشع کاری نمیتونه کنه محکومه دوم واسه تمکینم بازرس میفرستن خونه رو میبینه تحقیقات میکنه بعد که اوکی بود یه روز صدات میکنه تو و سوهرتو اجرایه احکام اونحا بهت مستقبما میگن برمیگردی یا نه اگه بگی نه اونموقع ناشزه میشی که پروسع گرفتن برگه ناشزگی به همین راحتی نیس یکسال زمان میبره وخودت باید بری احرای احکام بگی نهههه نمیرم تا بشی ناشزه

واسع طلاق بگو من زندگیمو دوس دارم جدا نمیشم این اقا نفقمو مهریه مو بده کامل من بااهاش میخام زندگی کنم اگرم طلاق میگه چون ایشون بدون هیچ دلیل موجهی میگه طلاق من از حق قانونیم نمیگذرم مهریه امو بده نفقمو بده بعد 

خب بر نگشتم که طبق اون حکمی ک اومده باید برمیگشتم اما نرفتم 

حالا بگو بر میگردم، حکم به دستم نرسیده، اصلا حکم رسیده حواست هم نباشه، بگو بر میگردم ، اصلا پاشو برو جلو در اگر قفل و کلید و عوض کرده همون لحظه زنگ بزن ۱۱۰، بگو من میخوام برم خونم راه نمیده قفل ها رو عوض کرده، همونجا بهش زنگ میزنن یا باید بیاد درو باز کنه، یا باید اعتراف کنه نمیخواد 

خب بر نگشتم که طبق اون حکمی ک اومده باید برمیگشتم اما نرفتم 

عزیزم ناشزگی به این راحتیام نیس ولی حتی اگه سده باشی ام میتونی بگی من تمکین مبکنم هرموقع بگی قبول میکنن تازه زرنگ باش وردار یع استشهادیه بنویس بگو من خواستم برگردم ولی این اقا منو به منزل راه نداد ونفقه نمیده من زندگیمو دوس دارم نمیخام جدا شم پاشم دوسه نفر ساهد امضا کننن ببر بفرست دادگاه 

حالا بگو بر میگردم، حکم به دستم نرسیده، اصلا حکم رسیده حواست هم نباشه، بگو بر میگردم ، اصلا پاشو برو ...

خب الان ک یکماه از صدور حکم گزشته اونم از خداشه ک من نرفتم رفته راحت  درخاست طلاق دا ه

خب الان ک یکماه از صدور حکم گزشته اونم از خداشه ک من نرفتم رفته راحت  درخاست طلاق دا ه

دیوونه داداسه خودم بعده یکسال حکم ناشزگی گرفته به زن داداسم دوبار اخطاریع رفته دم درشون تو سایت ابلاعیع حصور دادگاه زدن تیومد حتی تو احرای اخکام بعد یکسال اومد گفت نمیرم بعدش حکم ناشزگی دادن الکی که نیس نترس 

2706