2726

بچه ها من پرستارم اماسه ساله سرکارنمیرم.الان تهرانیم شوهرم بیکارشده به خاطرکرونا.قراره برگردیم شهرخودمون اراک واگه خدابخوادبازم برم بیمارستان سرکاروشوهرمم یه کاراونجاپیداکنه‌.یه پسرسه ساله دارم که بایدبذارمش پیش شوهرمومامانم.کیابابچه این سنی سرکارمیرن یامیرفتن؟ازلحاظ روحی آسیب نمیبینه بچه؟؟سخت نیس؟کارخونه وبیرون وبچه داری؟چطورمدیریت میکردین؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
آخه درآمدش خوبه ماهی هفت تومن کلی کمکمونه

خودت بهتر میدونی شرایطتو ولی به خودت و بچت هم فکر کن ضمنا اصلا جالب نیست زن خرج زندگی رو بده 

البته این نظر شخصیه منه

حلالم کنید و خدانگهدار   
من متخصص پوستم به خاطر بچم و کرونا دو سه ماهه ول کردم کارو تا تموم شه این وضعیت ان شا الله

سلام عزیزم راهنمایی میخوام. پوستم صافه گندمی روشن چندسالع پنکیک سنگی میزدم. الان دو ساله دیگه ارایش نمیکنم اصلا ب پوستم نمیرسم.

پنج ماهه زایمان کردم در طول بارداری صورتم کمی لک افتاده الان که شش ماهه زایمان کردم هنوز لک ها هست روی صورتم. میخوام ضذ افتاب خوب بخرم نمیدونم چی بخرم که پوشانندگی عالی هم داشته باشه و لک هامم از بین ببره.

یکی گفت سینره خوبه!! شما چه ضدافتابی پیشنهاد میکنید و اینکه رنگی بخرم هم خوبه؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
خودت بهتر میدونی شرایطتو ولی به خودت و بچت هم فکر کن ضمنا اصلا جالب نیست زن خرج زندگی رو بده  ...

قرارنیست من خرج زندگی روبدم عزیزم من درحد ی که دوست داشته باشم کمک خرج میشم خودش احتمالاکارقبلیشوکه پیمانکاری بودادامه میده

به نظرم وظیفه شوهرته بره سرکار     شاید کرونا چند سال دیگه باشه   میخواد بمونه خونه ب ...

عزیزم من نگفتم اون قراره بشینه خونه اونم کارپیدامیکنه .ولی کاراون اگه پیمانکاری سابقش باشه اکثراوقات خونست تلفنی انجام میده

الهی بمیرم برا خواهر پرستارم دیشب بستریش کردند ۴۰درصد ریه هاش درگیر شده تمام عمرش فقط دنبال پول بود بچه هاش و تباه کرد پرستاری خیلی سخته اگه مامانت و شوهرت نگه میدارن یه چیزی خواهر من دختر بزرگش بشدت اسیب دید ۱۴سالشه و گاهی ناخن میخوره چون از روز ۲۰زایمانش رفت سر کار و شیفتای اضافه که ایندش و بسازه