2726

زایمانم نزدیکه وای کدوم بیمارستان اخرش برم.چقدر باید درد بکشم .یعنی واقعا زجر کش میشم .چراالان فسقلم کم تکون میخوره  چرااینقدر تازگیا کم شده تکوناش من ک دوتا سونو دادم تو دوروز هیچی نبود این حرکات کم از چیه .یعنی وقتی درد زایمانم بیاد سراغم مامانم میتونه خودشو برسونه بهم یانه من میتونم برم جاشون یانه 

خدایااا مرسی ک ب دعا هامون جواب دادی😍 مرسی ک اینقدر خوبیو بدی مارو نمیبینی😍 واسه همه چی مرسی😍😍😘😘
استرس نداشته باش اینقدر راحته منم استرس داشتم یه ماه پیش ختنه اش کردم

مرسي عزيزم دعا كن عذيت نشه ممنون❤️

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همسایتون به شما چیکار داره! خدا کنه تو هم به ارزوی رفتن از اونجا برسی گلم

منظورم اینه که مادر شوهرم و خواهر شوهرام همسایمونن واینقدر پلید

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
2728

راضی شدن مادرشوهرم و مستقل شدنمون. اخ که هر لحظه فکر.میکنم بهش 

دعا کنین یه دفعه ای راضی بشه بعد چند سال

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

اینکه حوصلم سر رفته میخوام با یکی حرف بزنم

اینکه بخوابم یا نه

اینکه ناهار چیه

اینکه چقدر زندگی سخته

اینکه چرا کرونا نمیره

اینکه کی زندگیامون انقدر عوض شد

اینکه کی همه چی درست میشه

دغدغه های ذهنی تمومی نداره😔

مثل چشمای خسته ی لبریز...
خدااز زبونت بشنوه عزیزم..روزای سختی رو دارم میگذرونم.فدات بشم کلی انرژی گرفتم از کامنتت❤

خدانکنه گلم فقط اینو بدون کسی ک رفت لیاقتتو نداشت واسه ی بی لیاقت هم اشکاتو نریز ک حیفه تک تک شون

یکی توی دلمه فرق داره باهمه❤https://harfeto.timefriend.net/16274179851352
خدانکنه گلم فقط اینو بدون کسی ک رفت لیاقتتو نداشت واسه ی بی لیاقت هم اشکاتو نریز ک حیفه تک تک شون

چقد پراز حس خوبی اجی❤😍سعی میکنم حالمو خوب کنم.گرچه ک هیچکسو ندارم باهاش درد و دل کنم اروم بگیرم.مجبورم همشو بریزم توخودم.

چقد پراز حس خوبی اجی❤😍سعی میکنم حالمو خوب کنم.گرچه ک هیچکسو ندارم باهاش درد و دل کنم اروم بگیرم.مجب ...

هروقت دلت گرفت کافیه با خودم حرف بزنی 🙂😂😂اینقدر حرف میزنم ک حذفم کنی

یکی توی دلمه فرق داره باهمه❤https://harfeto.timefriend.net/16274179851352
2706