2737
2739
عنوان

شما باشین جدا میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل من همون سراغ نگرفتنشونه.وگرنه مشکلی با من ندارن. ولی مثلا سال تموم شه نرم خونه مادرش انگار نه ا ...

عزیزم من الان ۴ساله که با برادرهای شوهرم رفت وآمد نداریم مادرش هم نهایت یه عید بیاد خونمون ومنم سه ماه یه بار برم خونه مادرش اونم در حد دوساعت.وقتی مادر شوهرت ۴بار اومد خونه وهمه جا سرک کشید و۴تا متلک هم بهت انداخت میگی کاش رفت وآمد نداشتم .الان به نظر من در بهترین شرایطی.خانواده شوهر همچین اش دهن سوزی هم نیستن.

همه ی کسایی که نظر دادن چون خارج از شرایط توهستن درکت نکردن.من کاملا درکت می کنم چون شرایطم دقیقا مث ...

میدونم عزیزم درکت میکنم واسه تو فرق نمیزارن اگه واسه تو فرق میزاشتن میسوختی جلوی برادر شوهرم گوشت بزرگ میزارن بهترین واس اون وقتی همسرم اعتراض میکنه میگن حرف نذن چرا همه تو اون خونه اتاق داشتن جز همسرم پدر شوهر یدونه خونه داشت فروخت به همه پول کلان داد جز ما چرا مگه همسرم بچه اونا نیست میدونی چقد بهش محبت میکنم ناراحت نشه 

2728
کاش ماهم باخانواده شوهرم قط رابطه میکردیم من شوهر 25 سالشه منم 18 رفتیم واس خودمون لباس‌ خریدیم اومد ...

اخ اخ منم همینطور بودم.ینی اب از دستشون نچکید واسه من

این پروفایل توسط دونفر استفاده میشود
قهر نیستن که.من قهر کردم.کلا بود و نبود من و پسرشون واسشون فرقی نداره منم از بی محلی شون ناراحتم. کل ...

خب توهم مث خودشون باش کلامی توهین نکن ک بونه دستشون باشه رفتاری بی احترامی کن خود پیامبر گفته باآدم مغرور مغرورباش خودت ببربالابالاها کلاس بزار قیافه بگیر مطمئن باش حرص میخورن اگه خوب انجام بدی میان سمتت اگه حس کنن ولشون کردی خودشون میان طرفت اونافهمیدن ناراحتی دارن دستت میندازن نشون بده ازندیدنشون خوشحالی 

عزیزم این چیز مهمی نیس  ببین خانواده شوهرت چقد بی شخصیتن ک‌باعروس وپسرشون‌قط ارتباط کردن حالا س ...

خیلی خوب راهنمایی کردی ممنونم

سلام.

دوست عزيز خانواده همسر من كلا مدلشون با ما فرق داره.

خيلي بي احساس و سرد هستن!

عزا و عروسي تفاوتي براشون نداره.

ذوق و شوق ندارن!

فقط همه عشق پدرشوهرم اينه بشينه توي خونه بچه هاش برن دست بوسش يك سفره بندازن غذا بخورن و تمام!!!

اينو خيلي لطف و محبت ميدونه!

نه عيد ديدني نه تولدي،مسافرتي،شب عيد يلدا

هيچي به هيچي!

نه زنگ بزنن نه حال و احوال كنن كلا دايورتن!!

كل خاندانشون اينن!!

من اول خيلي دنبال اين بود رابطه رو من گرم كنم! هي مهوني هي برنامه ميچيدم! ولي دبدم فايدع نداره.

درکنارشون به من خوش نمیگذشت..من ارتباطمو کم کردم.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738
خب دیگه ناراحتی منم از همیناس.خیلی بین بچه هاشون فرق میذارن

میدونی خیلی سخته همه تو بهترین اتاقا باشن به تو بگن بیا برو تو اتاقی بمون که مث انباری انگاری اصلا اونا بچه چهارمی ندارن ندیدم تاحالا محبتی بکنن به همسرم به همه بچه هاش میگه فدات شم جز همسر من

اخ اخ منم همینطور بودم.ینی اب از دستشون نچکید واسه من

آخه خیلی سخته خانواده خودمم میگم به من 18 ساله هیچی نگفتن چقد وان دوان کردیم دوتایی واسه مراسم بعدشم انتظار داشتن مث رسم و رسومات جلو بریم واس همشونم ارزش قاعل بشیم

شوهر ک خوب باشه بقیه دنیا اونقدرام مهم نیست

فکر کردین جدایی راحته و بعدش همه براتون صف کشیدن؟

اگر شوهرت خوبه اگر ازش راضی هستی خانوادشم کم کم درست میشه نشد هم با دوست خوب و بقیه افراد دیگه ارتباط بگیرین

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊
سلام. دوست عزيز خانواده همسر من كلا مدلشون با ما فرق داره. خيلي بي احساس و سرد هستن! عزا و عروسي ...

آره خانواده شوهر منم همینطوری کلا به ما بی تفاوتن بگیریم؟ نریم؟ اصلا بابا من نامزدم غید شما باید واس من عیدی بیارین اصلا انگار نه انگار خداروشکر همسرم میدونه خانوادش چجورین

آره خودم حواسم هست آدم بده منم حوصله ندارم باهاشون کل کل کنم یعنی آدمی نیستن که بااحترام حرفتو قبول ...

دقییییقا ایناهم احترام نمیفهمن فقط باید داد زد منم که اهل این کارا نیستم.

فک میکنی... قطع رابطه ینی دیگه نه مهمونی نه میری نه میای... ادمیزاد نیاز داره به ارتباط داشتن

میخوای جداشی فردا زن ی ادمی بشی ک خانواده داره ولی اخلاق نداره

مردم دنبال قطع رابطه ان اونوقت تو درگیر مهمونی رفتی😑

خوشی زده زیر دلت بشین زندگیتو بکن همین ک شوهرت حمایتت میکنه کافیه

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2706