2703
2553
عنوان

شما باشین جدا میشین؟

1313 بازدید | 118 پست

خسسسته شدم از کارای خانوادش.خیلی وقته قطع رابطه کردیم.ولی من اینجوری نمیتونم.منم ادمم دلم میخواد یه خانواده همسر داشته باشم حد اقل سالی دوبار برم بیان... دلم به چی خوش باشه الان؟ دوروز دیگه باردار شم هیچ کس یه زنگ نمیزنه حالمو بپرسه نازمو بخره... دلم‌ میخواد جدا شم برم با یکی که خانواده داره ازدواج‌ کنم. هرچی به مامان باباش میگه پری ازتون ناراحته میگنننن هیییییی چیکار کنیم دیگه.یه زنگ نمیزنن بگن عزیزم چی شده... شما باشین چیکار میکنین؟

این پروفایل توسط دونفر استفاده میشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هیچی چون اصلا مسئله مهمی نیست.

یعنی چی مهم نیست؟ شما ناراحت نمیشی هیچ‌اهمیتی بهت ندن بود و نبودت واسشون هیچ فرقی نداشته باشه.

اگ شوهرت مشکل نداره ومث خانوادش نیس چرا جداشی..مهم خودشه..بعدم عزیزم الان دخترمجردام سخت ازدواج میکنن چه برسه ب یه خانم مطلقه ب امیداینکه کس بهترگیرتدبیاد نرو‌چون شوهرتم خوبه.

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم

لذذذذتتتتتت ببيررررر از بدون اونا بودن 

وگرنه الان بايد تاپيك ميكردي با دخالت مادرشوهروخواهرشوهر چ كنم زندگيمونابودكردن 

مشكل تراشي نكن الكي اين چيه اخه بخواي سرش جدا بشي

دلیلت برای طلاق اصلا دلیل خوبی نیست گیرم جدا شدی تو مطمئنی یه آدم بهتر گیرت میاد که باهاش ازدواج کنی؟ 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2714

چه بچگانه به خاطر خانوادش میخای جدا شی!!😐🙄

درسته خانواده مهمه ولی شما زندگی خودتو داری،همسرت رو داری,جدا شم برم با یکی که خانواده داره یعنی چی؟

بعدشم اونا بزرگترن شما چرا یه تماس نمیگیری حالا هر چند هم مقصر باشن،یه تماس بگیر اگه خیلی دوست داری رفت وامد کنی

شرمنده اینو میگم ولی فکر کنم شما درک درستی از تاهل وزندگی ندارید وکلا ازدواج براتون زود بوده،جدا هم شدی تا یه مدت ازدواج نکن،بزار کاملا شناخت پیدا کنی به طرف ومسایل زندگی وبه درک کامل از زندگی برسی

اگه شوهرت خوبه چرا جدا شی همه دوس دارن باخانواده همسر قطع رابطه کنن اونوقت تو ..

فک میکنی... قطع رابطه ینی دیگه نه مهمونی نه میری نه میای... ادمیزاد نیاز داره به ارتباط داشتن

2706