2726

سلام بچه ها من امسال سال اول کنکورم بود و امسال رشته آموزش روانشناسی و مشاوره دانشگاه فرهنگیان قبول شدم . رشتمم دوست دارم ولی دوست دارم علاوه بر کاری که انجام میدم  رشته روانشناسی هم بخونم لطفا هرکی فرهنگیان میخونه یا روان شناسی میخونه ( از مقطع ارشد ) و کلا اینایی که بعد ۴ سال رشته دانشگاه ی شونو عوض کردن و اینا بیان تجربه شونو بگن .  تو زمینه کار و درآمد الان موفقین از لحاظ کاری و تحصیلی و ...

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 

سلام من کنکوریم رشته مشاوره 

ارشد تجربه ایی ندارم درزمینه کار اومدم کامتهاروبخونم😍

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من متوجه رشته ات نشدم تربیت معلم داری می خونی؟چه رشته ای؟ 

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
2728
خوش به حالت...رتبه ت چند شد ....ایول بهت... چقدر درس خوندی

من شد ۷۵۷ رتبم از رشته انسانی البته تهران درسته منطقه یکه ولی خب رشته ای که من درس میخونم تو دانشگاه فرهنگیان حدود ۴۰ نفر ظرفیت داشت یعنی نسبتا ظرفیتش زیاد بود 

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 

آره عزیزم تربیت معلم میخونم رشته آموزش روانشناسی و مشاوره ( یا دبیر درس روانشناسی میشم یا مشاور میشم تو مدرسه ) 

سلام من کنکوریم رشته مشاوره  ارشد تجربه ایی ندارم درزمینه کار اومدم کامتهاروبخونم😍

خوش اومدی عزیزم 🙃🍒

آره عزیزم تربیت معلم میخونم رشته آموزش روانشناسی و مشاوره ( یا دبیر درس روانشناسی میشم یا مشاور میشم ...

موفق باشی عزیزم

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍

بعد ۴ سال درس خوندن مارو می‌فرستن مدرسه که سر کار بریم ( میخام اون زمان رشته روان شناسی بخونم ) 

میخام ببینم کسی هست تو دانشگاه تغییر رشته داده باشه ؟ چطوریه ؟ 

بهنرین راه اینه ۴ سال  فرهنگیانتو بری  و بعد ارشدت  رو روانشناسی بگیری. میتونی ادامه ...

واقعا ؟ راس میگی البته  . نه من فکر کنم کار معلمی مو ب هر جهت ادامه بدم . اوضاع خیلی ناراحت کننده تر و خراب تر از چیزیه که فکر میکردم . من میتونم در آینده دو شغله بشم ؟ قانونی در موردش هست ؟ تو اینترنت چیزی راجبش پیدا نمیکنم .