2737
2734

بعد زایمان همسرم میتونه نی نی را ببینه؟ اتاق خصوصی باید حتما بگیرم ؟

شما خزینه اتاق خصوصی را میدونید

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به خاطر کرونا نمیزارن پدر بره داخل دوست من هفته پیش زایمان کرده 

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
2731

بیمارستان امید بودم.راه دادن.تا خود لحظه زایمان هم پیشم بود.بخاطر کرونا همه اتاق خصوصی بودن.هزینه همراه مریض شد ۵۰۰

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
تکمیلی 

خوبه پس

ببین من تونت و.. دیدم براس پارسال بود حالا اتاق خصوصی 500 همراه 500 زایمانم تا 3.4 تومن بود ک فکنم بیمه میداد کلا هزینه زایمانو بیمه میده باز زنگ بزن بپرس این برای بیمارستان تخت جمشید کرج بود

2738

من اکثر بیمارستانها زنگ زدم قیمت گرفتم، یادم رفته بپرسم این موضوع ، خیلی دوست دارم همسرم کلا پیشم باشه، بیمارستان تخت جمشید کرج با اتاق وی آی پی ۷۵۰۰ تهران مادران  پیامبر محب الکوثر بهمن ۷ تا ۷۲۰۰ اتاق خصوصی نپرسیدم گفتن هزینه زایمان سزارین

من اکثر بیمارستانها زنگ زدم قیمت گرفتم، یادم رفته بپرسم این موضوع ، خیلی دوست دارم همسرم کلا پیشم با ...

ممنون منم امروز باید زنگ بزنم بپرسم

ممنون منم امروز باید زنگ بزنم بپرسم

ازت خواهش میکنم اگر زنگ زدی اطلاعاتت بیشتر شد ،بهم بگو، الخصوص درباره همراهی همسر، من میترسم مادرم بیاد بخاطر کرونا چون هم قند داره هم کبدش چرب

ازت خواهش میکنم اگر زنگ زدی اطلاعاتت بیشتر شد ،بهم بگو، الخصوص درباره همراهی همسر، من میترسم مادرم ب ...

باشه عزیزم فقط من اصفهانم

2706