2726
عزیزم من واقعا دلم میخواد دلگرم بشه به زندگیمون ولی انگار مغزشو شستشو دادن و تلاشهای من بی نتیجه مون ...

خدا شاهده من بدترش و دیدم بگم اعصابت خورد میشه اما واقعا من نیت قلبیم برای شوهرم خیلی خوب بود همیشه ناراحت میشدم وقتی میدیدم با من حساب و کتاب داره همیشه اما هیچی نگفتم گذاشتم خودش بفهمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم ، دلمو یه کم آروم تر کردی 

امیدوارم به ارامش برسی و زندگیت همونی بشه که میخوای اون بچه هم قسمتت بوده خدا نمیخواست با ای وی اف هم نمیشد از همین لحظه بگو دیگه فکر نمیکنم خودم به خدا میسپرم و میدونم مراقب من و بچم هست اصلا دیگه به روی شوهرتم نیار فقط سعی کن اعتمادش و مجدد بدست بیاری باور کن دوست داره فقط ترسیده از دستت بده مهریه ات و بگیری و بری

ان شاالله خدا کمکت کنه عزیزم

مرسی گلم . ان شاا... مشکل شماهم حل بشه آرامش و برکت تو زندگیتون داشته باشین 🌹

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2728
امیدوارم به ارامش برسی و زندگیت همونی بشه که میخوای اون بچه هم قسمتت بوده خدا نمیخواست با ای وی اف ه ...

ممنونم ، الهی زندگی شما هم هر  روز گرمتر بشه عزیزم ، مرسی که تجربه هاتو در اختیارم گذاشتی

یعنی راه درست چیه به نظر شما؟ کاش کسی تو همچین دو راهی هایی گیر نکنه ، منم دایم به فکر جدایی هستم ول ...

ببین عزیزم همون موقع که مهریتو اجرا گذاشتی اشتباه کردی که پرونده رو بستی باید همون موقع اموالش رو توقیف میکردی تا دست ازپا خطا کرد حالشو بگیری

ولی الان چه فایده

راستی پروندتو بستی حق مهریت پایمال نشه؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
منم مشکلم برای جدایی فقط دخترمه ، چون پدر خوبی برای دخترم هست ، ولی خودش و خانوادش خود منو به مرگم ر ...

جداشی بچه تو بهت میده؟؟

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
من باشم طلاق میگیرم. جدی شوهرم یه خونه خرید که پدر و مادرش توش زندگی کنن. چند وقت یکبار قولنامه رو ...

تو ایران مرد صاحب زنه ، هیچ جوره نتونستم جدا بشم ، نه زیر بار توافقی میره ، و این مسایل هم برای قاضیها دلیل و عذر موجه نیست متاسفانه

ببین عزیزم همون موقع که مهریتو اجرا گذاشتی اشتباه کردی که پرونده رو بستی باید همون موقع اموالش رو تو ...

اون موقع یه ماشین داشت الانم توقیفه و سیم کارتش ، ولی دیگه هر چی داره بعد اون تاریخ داره اینور اونور پایمال میکنه ، نه مهریه سر جاشه ولی دیگه ارزشی نداره تو مملکت ما ، نباشه سنگینتریم

ببین عزیزم همون موقع که مهریتو اجرا گذاشتی اشتباه کردی که پرونده رو بستی باید همون موقع اموالش رو تو ...

الانم میتونم پروندمو پیگیری کنم ولی نمیدونم کار درست چیه خیلی مرددم

اون موقع یه ماشین داشت الانم توقیفه و سیم کارتش ، ولی دیگه هر چی داره بعد اون تاریخ داره اینور اونور ...

خب پس توقیفه که چیزی نمیزنه به اسم خودش بهش بگو لااقل بزنه به نام بچتون آخه خواهرشوهر هم شد آدم؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706