2733
2734

۱۵ ساله ازدواج کردم و یه بچه پنج ساله دارم ، حدود دو ساله متوجه شدم همسرم درامدشو و اموالشو پنهان میکنه و به کارت خواهرش واریز میکنه ، تصمیم به جدایی گرفتم ، خیلی دو دلم نمیدونم چکاری درسته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من توی دوران عقد چند تا سکه واسه شوهرم هدیه برده بودیم داده بود به مامانش منم اینقدر گفتم تا گرفت ازش اوردشون خونه خودمون 

مامان بی شعورش خودشو زده بود به اون راه و قسم میخورد سکه کجا بوده شوهرم ازش گرفت همه سکه ها رو 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
2731
آخه چقدر خرج بتراشم ؟ بعدم زیر بار هزینه ای که به نظرش اضافست نمیره 

عزیزم از مشاور کمک بگیر 

ب جدایی فکر نکن 

میتونی درستش کنی

هنوز دیر نیست هنوز صبر من ب قامت بلند آرزوست

خواهرشوهر خالم شوهرش اینکارو کرده بود یعنی خونه رو زده بود به اسم خواهرش 

بعد خانمش رفت طلاق گرفت بچه هاشونم بزرگ بودن چندسال بعدش شوهرش فوت کرد و زنش برگشت تو همون خونه کناربچه هاش

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
من توی دوران عقد چند تا سکه واسه شوهرم هدیه برده بودیم داده بود به مامانش منم اینقدر گفتم تا گرفت از ...

این پرروتر از این حرفاست ، گفتم درامدتو بیار تو زندگی خودمون ، ما بچه داریم ، منتها ببخشید انگار یاسین تو گوش ... میخونم

خواهرشوهر خالم شوهرش اینکارو کرده بود یعنی خونه رو زده بود به اسم خواهرش  بعد خانمش رفت طلاق گ ...

یعنی راه درست چیه به نظر شما؟ کاش کسی تو همچین دو راهی هایی گیر نکنه ، منم دایم به فکر جدایی هستم ولی نگران دخترمم هستم

این پرروتر از این حرفاست ، گفتم درامدتو بیار تو زندگی خودمون ، ما بچه داریم ، منتها ببخشید انگار یاس ...

منم خیلی گفتم تا تسلیم شد 

میدونی قبلا خیلی باهاش میجنگیدم اما الان هیچکدوم از رفتاراش واسم مهم نیس 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘

دقیقا الان همینکارو میکنه. همون چندرغاز دست ننه باباشه . میترسن عروس بدزده. انقدر همشون اهل طلاقن و ناسازگارن فکرمیکنن بقیه مثل خودشونن

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2706