2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه مشکلت هورمونی باشه باید دارومصرف کنی تا لیزر روت جواب بده معمولا از هورمون برات مینویسن که باید روز سوم پری ت انجام بدی 

تونستی ی متخصص غدد برو که هوزموناتو‌چک کنه 

بیشتر خانما غده ی فوق کلیوی شون فعاله 

که مسوول ترشح هورمون مردانه س 

یه علتش ممکنه مشکل تخمدان و رحم باشه 

باتمام اینها ممکنم هس بدون دارو لیزرت جواب بده  

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿

دوستان در مورد روغن مورچه 

بدونید اسیدی وخیلی خطرناکه نباید استفاده بشه من از دوسه تا پزشک پرسیدم حتی مورد سوختگی هم داشته

مقدارو کم و زیاد یا زخمیم و نازک بودن مو بسته به ژنتیک و هورمون و تغذیه و استرسه 

همس باید از راه علمی پیگیری بشه 

بعضیا ذاتا کم مو هستن ‌بعضیام پر مو ولی باهرچی شیو کنن نرم وتمیز در میاذ 

بعضیام موهاشون مثل بقیه س ولی اگر باتیغ وژیلت و کرم موبر وووو شیو کن زخیم و چنتایی در میاد 

بدنها متفاوته 

کسی که موهاش به ژیلت حساسه باید مو رو از ریشه بکنه باموم وکس یا بالیزر پیاز مو رو بسوزونه

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
دوستان در مورد روغن مورچه  بدونید اسیدی وخیلی خطرناکه نباید استفاده بشه من از دوسه تا پزشک پرس ...

هیچ زنی رو ندیدم مثل من باشه خوش ب حال هر کی کم مو ..لیزر هم ک هزینش زیاده جلسه ای ۴۰۰

هیچ زنی رو ندیدم مثل من باشه خوش ب حال هر کی کم مو ..لیزر هم ک هزینش زیاده جلسه ای ۴۰۰

عزیزم مگه میشه اینطوری نگو خیلیا عستن وحشتناک مو دارن وخودمن چند نفرو دیدم پاهاشون دقیقا عین پتو مو داشته بدون ذره ای جای خالی یا حتی ریش داشتن 

ولی درمان داره هورمونی بادارو لیزر 

غیر هورمونی باز لیزر

بعدش لیزر هم همچین بی دردو راحت نیس 

اکثرا درد داره مثل اپیلیذی میمونه اونجور که شنیدم 

تازه ممکنم هس اینهمه زحر بکشی و جواب نده 

بایدم هرماه انجام بدی تا هشت جلسه ‌

بعدش ممکنه سوختگی و هزارتا عوارضم داشته باشه که کلی پول پماد ترکیبی باید بدی 

تو خونه خودت موم بنداز کم کم دوهفته بی مو وراحتی بعدشم نرم در میاد همین که سرشون درومد با اپیلاتور بکن 

راحت و بی دردسر

دوستان در مورد روغن مورچه  بدونید اسیدی وخیلی خطرناکه نباید استفاده بشه من از دوسه تا پزشک پرس ...

عجب ما جد در جدیم بچهایی ک بدنیا میان روغن مورجه میزنیم موهاشون کم پشت میشه ...

جالبه مزشکای الان هرچیزی رد میکنن ...

2706