2726
عنوان

الآن توی اینستا یه کلیپ دیدم خیلی حالم بد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2217 بازدید | 124 پست
من164

خوبین دیگه

من نمیدونم چرا انقدر همه فکر میکنن باید مرد قد بلند باشه فقط!

میبینی طرف ۱۶۰ به پسر ۱۷۰ میگه قدش کوتاه!

من هم قدم با همسرم نمیدونم چرا بلندترهم دیده میشم همخ فکر میکنن کلی هم ازش بلندتر قدم 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوبین دیگه من نمیدونم چرا انقدر همه فکر میکنن باید مرد قد بلند باشه فقط! میبینی طرف ۱۶۰ به پسر ۱۷۰ ...

اره اماباورتون نمیشه حتی منم دوستام مسخره که نه بیشترحالت دلسوزی داشت..میگفتن خیلی بهترازایناواسه توبود..ولی من اصلاملاکم زیبایی وقدواندام نبود..

حتی14سال تفاوت سنی دارم باشوهرم..کلاملاکم اخلاق وحال خوبه😂😂😂

شوهرمن قدش170 امایه اخلاق بی نظیری داره که بخداچندتاادمای قدبلنداطرافم ندارن.. بایدباطرف حالتون خو ...

واقعا خصوصیات ظاهری میره تو حاشیه

وقتی که قضیه ازدواجم جدی شده بود و تصمیم داشتم از بین خواستگارهام یکی رو بطور جدی انتخاب کنم ،یکی از کیس هام یه اقای کاملاااا کچل بود،از اون کچلا که کلا یه نخ مو ندارن و حتی ابرو میکشن.از نظرخودم چون اقای محترمی بود واقعا میتونستم باهاش خوشبخت بشم

خوبین دیگه من نمیدونم چرا انقدر همه فکر میکنن باید مرد قد بلند باشه فقط! میبینی طرف ۱۶۰ به پسر ۱۷۰ ...

خواهرم این خوبه طرف ۱۵۰ قدشه میگه زیر ۱۷۵ کوتاه 🤦‍♂️

اره اماباورتون نمیشه حتی منم دوستام مسخره که نه بیشترحالت دلسوزی داشت..میگفتن خیلی بهترازایناواسه تو ...

منم ده سال

داداشم ۱۸۵ قدش خوشکل عینه.مدلاست...یه ذره اخلاق نداره یه ساعتم با همچین مردی نمیتونستم زندگی کنم 

شوهر من الان برام فقط اخلاقشه که مهمه اصلا یادم نمیافته قدمون چطوریه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
واقعا خصوصیات ظاهری میره تو حاشیه وقتی که قضیه ازدواجم جدی شده بود و تصمیم داشتم از بین خواستگارهام ...

مرسی خواهرم نظرت کمکم کرد ولی نفهمیدم اگه بازم ۱۰ سانت یه پسر بلند تر از شما باشه بازم کوتاه حسابش میکنید ؟

😕خواهر من تو با قد شوهرت پز دادی قبول کن .. بعدشم یه سوال ساده کردم اگه ناراحت شدی پوزش

اگ اون قدش بلنده در عوض منم خیلی کوتاه هستم خیلی پز دادن نداره در حالیکه من اصلا این هدفو نداشم دیدم بقیه میگن منم گفتم ! اولین باره میشنوم قد اینقد مهمه تو شهر ما و مردمان ما اصلا قد مهم نیست واس همین تعجب کردم مهم انسانیت هست قدبلند بداخلاق بی پول ب چ کاره!!

موی بشکافی ز عیب دیگران... چون ب عیب خود رسی کوری از آن...!!!
2706