2703
2553

مصاحبه بود که در مورد قد مرد و زیبایی طرف مقابلش بود :

سوالم از شما اینه .. بدون ترحم بگین لطفا

یه پسری که بلند نیست حق نداره با دختر خوشگل ازدواج کنه ؟ 

به اختلاف  ۱۰ سانت تا ۲۰ سانت اعتقاد دارم .

نه چه ربطی داره 

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

نه حق نداره پسر کوترولرو چ ب ازدواج 

پسر خودش میاد از بین ده تا دختر زشت ترینشو انتخاب کنه؟ 

توقع دارین فقط خانوما سوخت بدن

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

وااا یعنی چی 

من شوهرم ۱۷۰ هم قدیم ظاهرمم خوبه ولی قبولش کردم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
به قد نیست که به پوله

من فکرمیکردم به دله🤣🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2714
دل گزینه دومه اولیش پوله

🤣🤣🤣🤣

دیروز فیلم دردان دریایی کارایئب میدیدیم رو جانی دپ کراش زدم 😂😂😂😂😂

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2706