2726
برا منم میگیری خواهش میکنم قربون دستت

مراقب سلامتیت باش حتما، فالت یه کوچولو خوب نیست کسی اذیتت میکنه؟ مراقب اطرافیانت باش انگار کسایی هستن که در ظاهر باهات خوبن ولی قصدشون خوب نیست. خیره انشالله. اگه قصد انجام کاری رو داری بهتره صبر کنی 

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
زدم. برای منم بگیر لطفا

یه مرد خوب و سختکوشی افتاده توی فالت🤔 ممکنه پدر، برادر، یا همسر باشه یا کسی که تازگیا باهاش آشنا شدی. برات خیلی خوب و خیره. اگه مشکل مالی یا ناراحتی‌‌ای داری، برطرف میشه. کلا فالت خوب افتاده

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مراقب سلامتیت باش حتما، فالت یه کوچولو خوب نیست کسی اذیتت میکنه؟ مراقب اطرافیانت باش انگار کسایی هست ...

یه دوره سقط رو گذروندم خیلی اذیت شدم مربوط به یه هفته میش بودالانم خوبم

کسی اذیتم نمیکنه اون آدم از نزدیکانمه یعنی ؟ 

❤❤
یک چشمی بیدار موندم‌ببینم فالم چی میشه😂😅

گرفتم عزیزم، ببخشید😂😘

2728
یه مرد خوب و سختکوشی افتاده توی فالت🤔 ممکنه پدر، برادر، یا همسر باشه یا کسی که تازگیا باهاش آشنا شد ...

الهیییی بگردم همسرم هست😅💓❤ وایییی یک دنیا مرسی ازت

فقط عددی چیزی نیومده که بدونم چ قدر دیگه حل میشه؟

وای نمیدونی چ قدر عمیقا خوشحال شدم مرسی❤🤗 امیدوارم به ارزوهات برسی

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕
منم برات گزارش زدم میش بگیری  نیت کردم

هممم... احساس ناراحتی‌‌ای داری؟ یکم غم افتاده توی فالت که بیشتر مربوط به گذشته ست. اگه قصد انجام کاری رو داری، پا پس نکش. انجام میشه و به نفعته. حواست به موقعیت‌هایی که برات پیش میاد باشه :) 

میشه برامنم بگیری نیتم اینه بینم حاجت روامیشم؟؟

اگه داری درس میخونی یا قصد درس خوندن داری، برات عالی افتاده. اگه قصد انجام کاری هم داری برات خوبه. کلا فالت خوب افتاده فقط باید با اراده جلو بری 

الهیییی بگردم همسرم هست😅💓❤ وایییی یک دنیا مرسی ازت فقط عددی چیزی نیومده که بدونم چ قدر دیگه حل می ...

گلم میشه لطف کنی بگی صبر برات افتاده یعنی چی دقیقا ؟ 

ممنون مهربونم 

واسم دعا کنید مرسی اگه دیدی یکی از ته دل دوست داره از دستش نده حیفه 
الهیییی بگردم همسرم هست😅💓❤ وایییی یک دنیا مرسی ازت فقط عددی چیزی نیومده که بدونم چ قدر دیگه حل می ...

خواهش میکنم عزیزم😍 عدد نه چون من مشخصاتت رو نداشتم گلی ولی نزدیکه 🤗😘

شما، و استارتر و @صدف_دختر_تنها   نیت کنین براتون بگیرم  فقط لطفاً تاپیک ماجرای من و ا ...

برا منم بگیر خواهش میکنم

گزارش میزنم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
اگه داری درس میخونی یا قصد درس خوندن داری، برات عالی افتاده. اگه قصد انجام کاری هم داری برات خوبه. ک ...

نه هیچکدوم متاهلم وخانه دارفقط یه حاجت دارم که فقط خداوائمه میتونن کمکم کنن کارم شده فقط دعاکردن جزاین راهی ندارم

خواهش میکنم عزیزم😍 عدد نه چون من مشخصاتت رو نداشتم گلی ولی نزدیکه 🤗😘

بازم مررررسی ازت❤❤ خیلیییییی منتظرم این کارم تموم بشه❤ امیدوارم همینطور که نور امید آوردی توی دلم یک روز که خسته شدی بودی یک نفر دیگه برای تو این امید رو بیاره😘😘❤

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕
یه دوره سقط رو گذروندم خیلی اذیت شدم مربوط به یه هفته میش بودالانم خوبم کسی اذیتم نمیکنه اون آدم از ...

الهی بگردم... از دوست‌ها یا فامیل سببی هست، سعی کن آرامش خودت رو حفظ کنی و درگیر مسائلی که ناراحتت میکنن نشی❤️

2706