2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیت کردم مرسی ازت خیلی خوشحالم کردب😍😱

نیتت هرچی که هست، سعی کن با منطقت پیش بری و زیاد روی احساساتت حساب باز نکن. اگه نگران مسئله‌ای هستی، سعی کن شجاع باشی، برطرف میشه

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
نیتت هرچی که هست، سعی کن با منطقت پیش بری و زیاد روی احساساتت حساب باز نکن. اگه نگران مسئله‌ای هستی، ...

ممنونم ازت مهربون😍❤️نیتم این بود اخر این روز های سخت چی میشه که گفتی برطرف میشه❤️

2720
شما، و استارتر و @صدف_دختر_تنها   نیت کنین براتون بگیرم  فقط لطفاً تاپیک ماجرای من و ا ...

زدم. برای منم بگیر لطفا

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕
نیت کردم عزیزم

یه سری اختلاف و ناهماهنگی و مخالفت هست انگار🤔 کوتاه مدته و حل میشه اگه مشکلی داری

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
شما، و استارتر و @صدف_دختر_تنها   نیت کنین براتون بگیرم  فقط لطفاً تاپیک ماجرای من و ا ...

نیت هم کردم گلم

مرررسی😗❤

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕
2714
نیتت هرچی که هست، سعی کن با منطقت پیش بری و زیاد روی احساساتت حساب باز نکن. اگه نگران مسئله‌ای هستی، ...

منم برات گزارش زدم میش بگیری 

نیت کردم

این زندگی منه پس هرکاری دلم بخواد باهاش میکنم 😎با افتخار فمینیسم😻
من نیت کردم

هممم... سعی کن با خودت صادق باشی، اگه مشکل قانونی ای داری به نفع خودت برطرف میشه ولی به شرط اینکه حق کسی رو ضایع نکنی. من برات موانع میبینم عزیزم... ولی قابل حل هستن، باید صبر کنی 

یک چشمی بیدار موندم‌ببینم فالم چی میشه😂😅

2706