2726
عنوان

با دوسپسرم کات کردم تقریبا ولی چرا ناراحت نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 47 پست
تاپیک قبلیمو بخون ببین چرا دعوامون شد

جدی نگیرش بخدا وندی خدا همشدن زر مفت میزنن یعنی کافیه شل بگیری بهشون رو بدی خیانت پشت خیانت .....

ولش کن تو حال خودش خودش برگرده وانمود کن بودو نبودش برات فرقی نداره یه مشت اسگوله دهه هفتادی بیش نیستن که قول ازدواج میدن درحالی که باباشون نباشه پس میوفتن

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
دقیقا از کجا فهمیدی

امان از تجربه  یاد خودم افتادم البته از ما نامزدی بود بین خودمون ک دعوا میکردیم و جدا میشدیم مثلا خیلی خوشحال میشدم از بس بم گیرای بیخود میداد

همیشه در انتخابمان اشتباه کردیم....! آن که دوستمان داشت را ندیدیم و آن که دوستمان نداشت را پرستیدیم....!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه با کسی باشی حالتو خوب نکنه وقتی ترکش کنی خودتو از اسارت روحی نجات دادی

خیلی رمانتیک بود همونی بود ک من میخواستم ولی یه گیرای الکی میداد یهو تو چت بحث میکرد میدونم دیگه کسی و پیدا نمیکنم اینقد رمانتیک باشه

فقط اگه زن بگیره از حسودی میمیرم

خلایق هرچه لایق تا امروز با همه چیش ساختم از امروز ب بعد ویس بهتر بیاد پشت سرمم نگاه نمیکنم چون معتقدم پسرا دختریو که عکس پروفایلش قشنگتر باشرو ب دختر دیگه ای میفروشه من چرا سوخت بدم؟

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
2728
مام فک کنم دعوامون بشه همشون یه ..... به من ساعت ۹ گفته بخاب شب بخیر تا ۱ و نیم بیدار بوده اشغااااال ...

واب وای برا همینه زود ازدواج کردم حوصله ی دوسپسر رو نداشتم از اول

چون سریع میفهمم طرف چیکارس کلا هیچ پسری چشمم رو نگرفت میگفتم خدایا اخه چطور وقتی میبینم همشثن لات و.بی سروپان دویت بشم!

ولی دوستام قشنگ دوست میشدن نمیدیدن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
واب وای برا همینه زود ازدواج کردم حوصله ی دوسپسر رو نداشتم از اول چون سریع میفهمم طرف چیکارس کلا هی ...

بخدا همشون بی ارزشن همشونا استثنا ام نداره بنظر کسی که ادمو بخاد مثل بچه ادم میاد خاستگاری ب فکر ابروی دخترس نه که ببرتش بیردن ابروشو ببره تازه از طرفیم پیادش کرد بره یکی دیگرو سوار کنه تهشم بگه ب من چه من همینم خودت خواستی حیف نمیشه فحش بدم دو تا ابدار 

نمیدونم چرا شانسم اینجوریه

هرچی بری جلو تر گزینه های بهتری سر راهته این بهم ثابت شده ولش کن بخدا به انتخاب دو سال پیشم نگاه میکنم خندم میگیره 

به من گفته بود به خواهرام و مامانم و بابام گفتم ینی دروغ میگف؟

اصلا بره ب تمام عالم بگه مهم دلشه این عن اقای منم به همه گفتع نامزدیم باهم ولی خیاااانت پشت خیااانت تازه بقیه ام کمکش میکنن وقتی میدونن باهمیم جالبه نه!

اصلا بره ب تمام عالم بگه مهم دلشه این عن اقای منم به همه گفتع نامزدیم باهم ولی خیاااانت پشت خیااانت ...

چرا باهاش کات نمیکنی؟من از این لجم میگیره به التماس میان تو زندگیت و با منت میرن 

من دیگه حوصله ادم جدید و ندارم 😕

حاضرم همه چیمو بدم برگردم ب دورانی که کسی تو زندگیم نبود و ازاد و راحت بودم 

2706