2726
عنوان

تورو خدا خواهش میکنم بیاید 😢

190 بازدید | 19 پست

دوستان تورو خدا خواهش میکنم هر ذکری که میدونید سریع حاجت میده بهم بگید بخونم حالم خیلی بده  مشکل دارم دارم دیوونه میشم 😭 واسم دعا کنید تورو خدااا

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤

انشاالله به این وقت اذان زوذی به حاجتت برسی عزیزم😍❤️

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من نمیدونم‌جواب میده یا نه ولی ذکر یا جواد الائمه ادرکنی ر و زیاد شنیدم ک میگن بگید..روزی هر چند تا ک شد البته کم نه ها..حداقل بالای ۱۰۰۰ تا بگو...دعا میکنم ک مشکلت رفع بشه

2728
انشاالله به این وقت اذان زوذی به حاجتت برسی عزیزم😍❤️

انشالله 😭

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤
ببین من نمیدونم‌جواب میده یا نه ولی ذکر یا جواد الائمه ادرکنی ر و زیاد شنیدم ک میگن بگید..روزی هر چن ...

چجوریه؟ 😭😭😭 حالم خیلی بده 

یه تسبیح یا صلوات شمار بگیر دستت هی بگو یا جواد الائمه ادرکنی...همین...تسبیح و صلوات شمارم نبود نبود ...

مرسی عزیزم

چجوریه؟ 😭😭😭 حالم خیلی بده 

یه دعایی هست مال شیخ بهایی روی چهل و یک دونه گندم میخونی و فوت میکنی و میندازی بالای پشت بوم تا کبوترا بخورن اینم خیلی جواب میده البته باید شب جمعه باشه که بخونی و از تو نت در بیار دعاش رو اولش اینه لااله الا الله بعونک و....

خدایا فقط تو رو دارم هوامو داشته باش .  
2706