2737
2734

در جریان هستید که شوهرم یه قرونم بهم نمیده خودم شاغلم شوهرمم حتی پول سر و لباسمم نمیده خودم چیزهایی که لازم دارم میخرم

بعد اینکه شوهرم یه کارت عابر داره که به اسم مادرشه پولایی که کار میکنه رو میریزه تو کارتی که به اسم مامانشه 

حالا بر حسب اتفاق من اون کارت رو پیدا کردم خخخخ بنظرتون برم از توش پول واسه خودم انتقال بدم😃🤣🤣🤣

تازه واسش پیامک هم نمیاد از اون کارت اگه رمز قبلیش رو عوض نکرده باشه خوبه

اره بزن حقشه😉

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گوه خورده میریزه حساب ننش اگه من جای تو بودم جر میدادمش

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

سلام اولا که این کار بسیار اشتباه مطمئن باش اونم میفهمه بعدش مگه خرهست پیامک نیاد واسش خوب میره پیرینت حسابشو ازبانک میگیره به هرکس انتقال داده میشه میفهمه بعدابروتون میره حس بعدی  بهت دست نمیده به چشم یه فردغیرمطمئن مثل دزد نگاهت کنه وبهت دیگ هیچ وقت اطمینان پیدانکنه بعدشم شوهرت نبینه اون لحظه ازخداهم خجالت نمیکشی.به خدا۵سال ازدواج کردم هنوز رمز کارت شوهرم نپرسیدم ازش یانمیدونم چقدر پول داره.💚💚💚

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
2738

من ک همیشه کارمه🤪✌️

تازه پیامم براش میاد پاک میکنم. 

چون گردش حسابش زیاد هست 50 تومن اینا رو نمیفهمه😂

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
اره بزن حقشه😉

والا سه ساله زنشم پوستمو کنده تو این سه سال پول نداده حتی یه کفش واسم بخره هر چی نیاز داشتم خودم خریدم یبار نشده موبایل واسم بخره یا طلا هیچی نمیگیره 

میگم برم حداقل یه میلیون از کارتش انتقال بدم به کارت خودم دلم خنک بشه😂😂😂

من که همیشه برمیدارم بعدا میفهمه هیچی

نمیگه فقط میگه تو گردنت کلفته هیچی نمیشه

بهت گفت🤣🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

حالا مگه چقدمیتونی برداری صدتومن دویست تومن یک تومن دوتومن این پول که دردی رو دوا نمیکنه خرج میکنی تموم میشه پول خونه یا ماشین که نمی تونی برداری بگم اره بردار خوب میکنی،ببین خواهر تو باید مشکلتو ریشه ای حل کنی این کار فایده نداره فقط بی ابرو میشی

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘
والا سه ساله زنشم پوستمو کنده تو این سه سال پول نداده حتی یه کفش واسم بخره هر چی نیاز داشتم خودم خری ...

نباید بخری دیگه خودت پروش کردی

سلام اولا که این کار بسیار اشتباه مطمئن باش اونم میفهمه بعدش مگه خرهست پیامک نیاد واسش خوب میره پیری ...

نه کارت به اسم مادرشه مامانشم پیر و مریض هست اصلا اینقدر بدم میاد پولاشو انتقال میده تو اون کارت 

خب وقتی هزار تومنم بهم نمیده 

پس اینطوری باشه نقد بگیرم از کارتش انتقال ندم🤔

2706