2726
عنوان

بچه ها شما تو روابطتون

513 بازدید | 46 پست

با شوهرتون روزانه ...بوسه . آغوش..اینکه مثلا دستتونو بذاره دستش ...کلا ابراز محبت کلامی و رفتاری  ...از همسرتون می‌بینید ؟؟؟ یا فقط واس اوایل زندگی بود ...

اینکه یه مرد زنشو دوس داشته باشه واقعا ولی اینکارارو نکنه ...غرور دارع؟؟؟ ولی در عمل بهش محبت کنه ...

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

در عمل چطوری محبت میکنه

همش با هم باید باشه

اگر اوایل اینطوری بود خب پس شخصیتش اینطوریه ولی اگر اوایل اینطوری نبود چرا الان شده؟ پس یه چیزی مشکل داره 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

اره بابا هرروز همین طوریه اتفاقا روز به روز محبتهای اینطوریش بیشتر هم میشه ولی خب بعضی اقایون نمیدونم چرا فک میکنن با انجام بعضی کارها غرورشون میشکنه اوم دیگ نباید جلو زنش غرور داشته باشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
اییشششش😒😒😒

😞😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بالشت پره شوهر شبب زیر سره شوهر🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂نمممممیییدددددوووونم من ویندوزم هنو بالا نیومده تازه پا شدم😂نمیدونم چی میگم

بستگی به شخصیت طرف مقابلت داره

بعضیا راحت میتونن ابراز کنن بعضیا نه

باید خودت متوجه بشی

واینکه اوایل ازدواج مسلما خیلییی اتیشیتون تنده هر دیقه ب.. ب..

ولی کم کم طبیعی رفتار میکنین مثلا روزی دو سه بار

2706