2726
ماکه دوساله ازدواج کردیم هر روز رو داریم ولی چون خودم خیلی هاتم روزی دوبار معمولا 😆

یا خود خدااا روزی ۲بار؟چ کمری😂

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماکه دوساله ازدواج کردیم هر روز رو داریم ولی چون خودم خیلی هاتم روزی دوبار معمولا 😆

😂😂🤭🤭منم خیلی چیزم ولی خب دیگ دوران نامزدیم زیاد مکان جورنمیشه وگرنه مام هرروز دوس داریم

[ 👫🏻🧿💍❤Married# شکرِ خدایی رو که تورو بهم داد...]
2728
عزیزمم شما از من دوسال بزرگتری ولی شوهرامون هم سنن

اوهوم چه خوب چن وقته ازدواج کردی؟ عروسی کردی بچه داری؟ رابطتت چطوره

من همیشه خداروشکرمیکنم که شوهرم مزاجش مثل خودمه چون اگه مثل هم نباشین اذیت میشه ادم 

منکه دیگه یه چشمم اشکه یه چشمم خون!! اون گرمه و من سرد. خسته شدم کاش بمیره‌. مثل سگگگگگ جون بده

همش تقصیر منه 🤣✋اون میگه روزی یه بار بیش تر نمیتونم ولی دیگه من میخوام مجبور میشه باز 🤭

تو دیگ کی هسیی😂😂😂😂

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍

مثلا یه روز صبح تاشب باهم بودیم سه بار رابطه داشتیم تویه روز 

ولی خب همیشه نمیشه ماهی یه بار دوماه یه بار ازااین موقعیتاهستش🤭😂😂😂

منکه دیگه یه چشمم اشکه یه چشمم خون!! اون گرمه و من سرد. خسته شدم کاش بمیره‌. مثل سگگگگگ جون بده

فقط بخاطر رابطه ک میخواد اینطوری درباره ش حرف میزنی؟؟؟

چرا عزیزم یا به شوهرت کافور و... بده اون کم تر بخواد یا تو زیاد گرمی بخور ببین فرجی میشه ؟ 

❤❤

دورازجون اینجوری نگوچون اگه اتفاقی بیفته اولین نفرخودتی که ناراحت میشی گلی سرچ کن ببین چی خوبه واسه سردی بهش بده بریزتوغذاش

2706