2733
2734
عنوان

کسی هست بیاد درد و دل کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 63 پست
بهانه اش بوده نمیخواسته بیاد حالا با این بهانه میخواد به هم بزنه ولی بهش نبند اینجور آدمها تو زندگی ...

اخه من خودم اول دوستی گفتم دنبال ازدواج نیستم چرا خواست نظر منو تغییر بده؟

خیلی وقتا واقعا هنینطوره.آدم اولش فکر میکنه این همونه که میخوام اما بعد چندوقت میبینه اصلا بهم نمیان ...

من کلا به عقل پسری که تو برخوردای اول بگه تو رو واسه ازدواج میخوام شک دارم بنظرم سعی داره با احساس دختر بازی کنه، خب صبر کن ی ذره منو بشناسی بعد حرف قضیه ای به مهمی ازدواج رو وسط بکش!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا به عقل پسری که تو برخوردای اول بگه تو رو واسه ازدواج میخوام شک دارم بنظرم سعی داره با احساس د ...

حدود یکسال دورادور منو میدیده در حد سلام و اینا واقعا مخم سوت کشید از دستش امشب در واقعیت نرماله امشب بدجور دیوونه بود

2731
حدود یکسال دورادور منو میدیده در حد سلام و اینا واقعا مخم سوت کشید از دستش امشب در واقعیت نرماله امش ...

اها، اخه شما گفتی دوماه. چرا فک میکنید پدرتون ممکنه مخالف باشه؟ 

من کلا به عقل پسری که تو برخوردای اول بگه تو رو واسه ازدواج میخوام شک دارم بنظرم سعی داره با احساس د ...

اره راست میگی نباید انقدر سریع تصمیم بگیره‌.اما دوست پسر من به من گفت من ازونا نیستم که امروز با تو باشم فردا با یکی دیگه،ترجیح رابطمون جدی باشه و تا ببینیم چی میشه.که به ازدواجم ختم شد بعد ۳سال😁

اها، اخه شما گفتی دوماه. چرا فک میکنید پدرتون ممکنه مخالف باشه؟ 

دو ماهه دوستیم قبلش دوست نبودیم .چون حس میکنم دوس ندارن من ازدواج کنم به هر حال دیگه مهم نیس اگه منو میخواست میتونست بیاد خواستگاری نه ک بگه باید نڟر باباتو بدونی چرا منو بازی دادی

2738
اره راست میگی نباید انقدر سریع تصمیم بگیره‌.اما دوست پسر من به من گفت من ازونا نیستم که امروز با تو ...

اره اینم همینو به من گفته بود همشم اصرار داشت زودتر بیاد یه بارم گفتم به مامانت بگو بزنگع نزد نفههمیدم چشه

خب دلیل اینکارش چیه من همون اول بهش گفته بودم دوس دارم سه سال دیگه ازدواج کنم اون اصرار کرد😐

نمیدونم والا من چیزی از اینکه تو کله این موجودات عجیب و غریب میگذره سر در نمیارم .فقط میدونم وقتی یه پسر هیچ چیزی واسه ارائه به یه دختر نداشته باشه که دلبری کنه .دست به این شگرد زشت میزنه واسه وابسته کردن دختر .همین قول ازدواج الکی 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
ینی چی؟

یعنی اینکه من نمی فهمم پسرا چه تحفه ای هستن که گرفتن و نگرفتنشون انقدر مساله مهمی باشه

وقتی با هم به قصد ازدواج دوستید یعنی یه زمانی رو برای شناخت همدیگه میگذرونید

هردوتاتون باید از اون زمان برای فهمیدن همدیگه استفاده کنید و در نهایت ممکنه که دختر جوابش منفی باشه

ولی توی این سایت معمولا اظهار نظرا اینطوریه که شاید نگیردت! از کجا معلوم گرفتت!

یعنی نظر همه اینه که دختر منتظر لب تر کردن پسره که بدو بدو بله بگه

نخیر عزیزم همونطور که به دوست پسرت گفتی شاید پدر شما ایشونو نپسنده. اگه قراره از مطرح شدنش عقب بکشه بذار بره!

شمام حس بازی خوردن نداشته باش. شناختیش که آدم ترسوییه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
نمیدونم والا من چیزی از اینکه تو کله این موجودات عجیب و غریب میگذره سر در نمیارم .فقط میدونم وقتی یه ...

اعتماد به نفسش که کم بود اما در واقعیت خوش اخلاق بود و خیلی رمانتیک نمیدونم چیشد الکی هنه چی خراب شد البته بار چندمه این شکلی بحث میکنیم

دو ماهه دوستیم قبلش دوست نبودیم .چون حس میکنم دوس ندارن من ازدواج کنم به هر حال دیگه مهم نیس اگه منو ...

منم فک میکنم این شلوغ کاریا واسه اینه که خودش جدی نیست و هیچ تصمیمی نگرفته.

در مورد پدرتونم این چیزا طبیعه، همه ی پدرا این مدلین عزیزم پدر خود من وقتی یکی منو ازش خواستگاری میکنه ناراحت میشه ولی میدونم دوست داره من ازدواج کنم فقط هنوز آدمش نیومده 

2706