2733
2739
عنوان

کسی هست بیاد درد و دل کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 63 پست
همه پسرا اولش میگن قصدم ازدواجه بعدش میگن تفاهم نداریم بای،شما صبر میکردی میومد بعد اون موقع پدرتون ...

دقیییییییقا 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دنبال بهونه بوده عزیزم

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
اخه این چ بهونه ایه من گفتم اگه نگفتم قطعا ک😐اون نباید سعیشو بکنه؟

نه دیگه چه سعی! پسر همون حرفی که می گی برداشت می کنه. به صورت مستقیم. نمی فهمه داری ناز می کنی که. فکر می کنه نمی خوایش. البته بستگی به شخصیتش داره که آدم مستقل و بالغی هست یا وابسته و ... . 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
2738
ینی الکی میگفته؟

اره چون اگه جدی بود بهونه نمیاورد مادرش زنگ میزد 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

فقط مواظب باش ازت سواستفاده نکنه..

کاش ازش دوری کنی و باهاش ارتباط نداشته باشی دیگه 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
همه پسرا اولش میگن قصدم ازدواجه بعدش میگن تفاهم نداریم بای،شما صبر میکردی میومد بعد اون موقع پدرتون ...

خیلی وقتا واقعا هنینطوره.آدم اولش فکر میکنه این همونه که میخوام اما بعد چندوقت میبینه اصلا بهم نمیان و کلی مشکل دارن.

حالا اگه با همین ادم زود ازدواج کنی نتیجش میشه طلاق.

از کجا بفهمم بازیم داده یا بخاطر حرفم عصبی شدع؟

کیه که بخواد بازیت بده  

تو باید واسش ناز کنی

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
فقط مواظب باش ازت سواستفاده نکنه.. کاش ازش دوری کنی و باهاش ارتباط نداشته باشی دیگه 

هیچوقت دستمو ام نگرفت حتی وقتی تنها بودیم خودم اول دوستی گفتم دوست دارم سه سال دیگه ازدواج کنم ولی اون گف ن سه سال و بیخیال شو زود تر بعدم هر سری بحثمون میشد میگف من دیگه خرف ازدواج نمیزنم

2706